Karadeniz Pet

Hasta kuşum yardım edin

• Konbuyu başlatan Taz_07
  • Başlangıç tarihi
Kuşun tüyleri biraz uzunsa ve ishalse poposuna dışkısı yapışabilir ben tümör olduğunu düşünmüyorum şişlik falanda gözükmüyor zeytinyağlı bir mendille hafifçe poposunu temizleyebilirsin ev sıcaksa daha da sıcak tutmak için kafesin arka ve yan kısmını hırka gibi herhangi bir şeyle önü açık kalacak şekilde örtebilirsin,zaten gereken her şeyi yapmışsın kuşun bu soğukta yaşaması bile mucize karga falan iyi ki saldırmamış elbet rahatsızlığı olacaktır benimde sonbahar girişi kuşum hasta oldu vitamin,mama takviyesi derken iyileşti.Geçmiş olsun kardeş,çok güzel bir kuş Maşşallah :)
Teşekkür ederim kardesim kuşum 1 haftada toparladı kendini. İshal ve üşüme gecti ateside yok bugün baya oynadım durmuyor yerinde hiç. Antalya da karga pek olmaz serçeler kovalıodu yagmur yemis biraz aspur vitamin dezenfekte sprey kullandm bugünde iyilesmese götürecektim veterinere iyilesti çok şukur.

Teşekkür ederim kardesim kuşum 1 haftada toparladı kendini. İshal ve üşüme gecti ateside yok bugün baya oynadım durmuyor yerinde hiç. Antalya da karga pek olmaz serçeler kovalıodu yagmur yemis biraz aspur vitamin dezenfekte sprey kullandm bugünde iyilesmese götürecektim veterinere iyilesti çok şukur.

İyi o zaman çok sevindim :) Allah birlikte uzun ömürler versin.

Arkadaşlar bir sorum daha olacak kuş hep salınık olmak istiyo beni görünce çıldırıyor kafeste 1 haftadır hastaydı bugünde yerinde durmuyor avcuma sokuluyordu hasta iken ama simdi elimi uzattıgmda konuyor sonra sürekli ucuyor. Günde 2 3 saat ara ara salıyorum konusturmaya calısıyorum ancak elimde durmuyor sürekli ucuyor. Konusması icin kafesindemi tutmalıyım sizce yoksa salayım bana alışsınmı?

Geri