Karadeniz Pet

hasta mı ? bi baksanız

• Konbuyu başlatan emine uyumaz
  • Başlangıç tarihi
E

emine uyumaz

Guest
mavilim hasta galiba çok sık hapşuruyor gibi ses çıkarıyo ard arda nedeni ne olabilir

ilk defa duydum valla :D ustalar gereklı yorumu yaparlar

mavilim hasta galiba çok sık hapşuruyor gibi ses çıkarıyo ard arda nedeni ne olabilir

Kuşnuzun ağzında yada burnundan köpük vs. çıkıyorsa eğer önce sıcak ortamda bir sürek bekletin geçmezse ğer kesinlikle veterinere götürün bu yüzden 1 adet kuşum ölmüştü.

Büyük ihtimal üşütmüştür.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

XDJM86.gif

Son düzenleme:
üşütmüş olabilir daha fazla ilerlemeden ilaç kullanımıyla hemen iyileştirin
ben aviastım kullanmıştım işe yaradı biraz kullanın ilaç bitince de vitamin verimine devam edin
geçmiş olsun :)

yok kopuk yok burnu da akmıyo ama bu kuşlar burnundan hapşırır gibi su çıkarıyorlar ya ard arda çok yapıyo bide esniyo gibi ağzını açıyo sık sık bunun dışında Bi derdi yok canlı hareketli tut değişiminde olduğu için onun uyuşukluğu oluyor arada

yok kopuk yok burnu da akmıyo ama bu kuşlar burnundan hapşırır gibi su çıkarıyorlar ya ard arda çok yapıyo bide esniyo gibi ağzını açıyo sık sık bunun dışında Bi derdi yok canlı hareketli tut değişiminde olduğu için onun uyuşukluğu oluyor arada

Veterinere götürmenizi öneririm.

muhabbetkusu.biz

BANA BU ADRESTEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

XDJM86.gif

Hapşurabilir benim kuşum da hapşuruyor bazen.

Kabarık duruyor ve uyuklamalı bir pozisyonda mı devamlı

foto atarsanız daaha kolay yardımcı olabiliriz

Video atsaydınız iyi olurdu bazen su içtikten sonra yavruya bakan kuşlarda özellikle çok olur ayrıca sizin kuşunuzun biraz üşüttüğünü düşünüyorum sıcak bir ortamda kalsın

hastalık konusunda sağlıklı bilgi almak istiyorsanız ufak bi şüpheniz varsa bile lütfen veterinere götürün

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:28 -->-> Daha önceki mesaj 10:27 --

sağlıklı bilgi almak için lütfen veterinere götürün

Geri