petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta mı olmuş ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muratefil tarafından 2 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Muratefil

Muratefil New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar bugun dişime bir erkek kuş aldım alırken gayet iydi fakat eve getirdimde titremeye başladı hani ünyeden akkuşa getirdim 1 saat yol fakat ünye daha sıcak neyse asıl konu şu kuş titriyor gibi geldi kanadının biri havada arka kurukları niyeyse döküldü.
    acaba korkmuş olabilirmi el ısırmıyor fazla.
    Arada bir yani çok nadirde olsa pıskırıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:10 -->-> Daha önceki mesaj 15:49 --

Cevap lazım arkadaşlar..!

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz üşümüş olabilir fakat titreme ve kanat düşüklüğü korku ve strestendir! Uzaktan izle titremediğini göreceksin, sıcak bir yere al ve bugün fazla yaklaşma!

3. Muratefil

Muratefil New Member

Beğenileri:
    0
    Eyvallah dosdum peki kurukları düştü bu petshoplardan verilen kağıt taşıma paketinden çıkarken bu nedendir?

4. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    korku ve strestendir benimda basima gelmisti..

Sayfayı Paylaş