Karadeniz Pet

Hasta mı ??

Nezih Pekmez

Yeni Üye
merhaba şuan fotosunu gösteremicem ama daha sonra gösteriirm isterseniz ilk olarak kusum sürekli kabarık duruyor çok fazla kasınmıyor ama yinede kasınıyor, kafasını sallıyor uzun aralarla, gagasıyla cips yer gibi katur katur ses cıkarıyor onun haricinde yemek yeme su içme gibi bir problemmim yok ama günün yarısını kafayı arkaya çevirerek uyuyor ve şişik duruyor

Son düzenleme:
tuy degısımınde veya üşütmüş olabilir mi
foto olursa ustalar daha iyi yardımcı olur

üşütmüş olabilir foto ile daha yardımcı oluruz aviastım kullanabilirsiniz.

resim yüklenmiştir

BAZEN DAHA DA KABARAK DURUYOR SUAN DURMADI :d

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:21 -->-> Daha önceki mesaj 22:30 --

yokmu acaba kimsee

sanırım Hasta Dışkısının Fotosunuda Atabilirmisin

dışkı fotosunu yarın altını değiştirip yaptıktan sonra atıyım

üşütmüştür tahminimce bende de oldu aviastım alın onunla düzelir.

Kus kabarınca ateslenmistir diye biliyorum ben ilac alın gecer merak etmeyin

arkadaşlar foto çekemedim dışkısını ama başka bişi düşünün varsa yada ateş olayına katılan? nedir tedavisi ?

yarın kesin dışkı foto ekliycem aksam üstü

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:35 -->-> Daha önceki mesaj 22:55 --

arkadaşlar sabah çektiğim resimdir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:52 -->-> Daha önceki mesaj 00:35 --

dün geceki uyusu

galiba hasta biraz hastalığüı üşütme olabilir dışkının fotoğrafını atmıyorsanız tarif edin sulu mu normal mi rengi nasıl ona göre yorum yapayım

şuan bir gazete kağıdının üstüne aldım kafesi dışkısını yaptıgında fotosunu çekil atıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

şuan bir gazete kağıdının üstüne aldım kafesi dışkısını yaptıgında fotosunu çekil atıcam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:03 -->-> Daha önceki mesaj 15:36 --

aslında normal gibi ama yinede hafif kırgınlık var galiba

uyuyo yemek yiyo uyuyo yemek yiyio başka bişi yaptıgı yok suan, acaba ne gibi bir tedavi uygulayım sizce

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:17 -->-> Daha önceki mesaj 17:34 --

yalvarırım up ya

üşütmüş gibi, vitamin girin sularına, durduğu yer serin ise o yüzden de yapar, ısıyı ayarlamak için, durdukları oda rüzgar alıyor mı, ceyran da filan kalma ihtimali var mı

Arkadaşların dediği gibi vitamini suyların eksik etme üşütmüş olabilir veya ceyrana maruz kalmış olabilir.

Cereyanda kalmış sanki,

GT-S5830i cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

ya peki ne yapmalı kalmıs diyorsunuzda odamda kapı pencere kapalı ne bilim balkoa girip cıkarken 2dk kapmıssa ne yapmalı acaba

Geri