Karadeniz Pet

Hasta mı?

BebeQ61

Meraklı Üye
Arkadaşlar merhaba muhabbet kusum da hiçbir hastalık belirtisi yoktu fakat bir kaç saattir uyuma modunda vitamin verdim fakat kustu bir kaç ay önce kusmustu ama eş istiyor dediler çünkü halsiz değildi hiçbir sorun yoktu başka fakat bu sefer halsiz gibi ne yapmam lazım ne vermem gerek yardım edermisiniz

Öncelikle bir foto atarmısınız ona göre bir şeyler söyleyelim hem kuşun hemde ishal mi diye dışkısının fotosunu.

Dıskının fotosunuda en kısa zamanda atıcam ama kontrol ettiğim kadarıyla değil ıslak da değil kontrol ettim resmi hemen atim size

Kuşunuz dişi ve keyfi yok gibi artık eş alma zamanı da epey geçmiş

Kuşunuz dişi ve keyfi yok gibi artık eş alma zamanı da epey geçmiş

Sürekli şehir dışına çıktığım için eş alamadım ama alırsam iyi olur gibi normalde böyle değil baya hareketli sürekli ilgiliyim kusunca halsiz oldu biraz daha iyi şimdi ama eş konusunda bişiler yapmam lazım tabi :)

Kuşun rengine bayıldım yaa maşaallah... Ceresine bakılırsa kızgınlaşma derecesi tavan yapmış :) eş konusunu düşünün :)

Kuşun rengine bayıldım yaa maşaallah... Ceresine bakılırsa kızgınlaşma derecesi tavan yapmış :) eş konusunu düşünün :)

Evet malesef nasıl olcak bilmiyorum ama eş almayı düşünüyorum bakalım :) teşekkür ederim ayrıca

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Muhabbet kusum halsiz :(

Kuşunuzun maşallahı var güle güle besleyin. Eş konusunda üstadlar cevap veriyolar zaten. Gözüme çarpan ayna var kaldırın bence onu

Kuşunuzun maşallahı var güle güle besleyin. Eş konusunda üstadlar cevap veriyolar zaten. Gözüme çarpan ayna var kaldırın bence onu

Neden sevdiği için koydum almaya kalkınca sinirleniyor :) ama sorun bu değil kaldırmasını kaldırırım da kusum nasıl iyilesicek

Neden sevdiği için koydum almaya kalkınca sinirleniyor :) ama sorun bu değil kaldırmasını kaldırırım da kusum nasıl iyilesicek

Kuşunuzda hırçınlaşma, evcilleştirme konuşturma gibi şeyler isterseniz ayna ile zor olur, size karşı ilgisiz kalabilir ve eş aldığınız zaman eş beğenmeme gibi durumlarla karşılaşılabilir.

Kuşunuzda hırçınlaşma, evcilleştirme konuşturma gibi şeyler isterseniz ayna ile zor olur, size karşı ilgisiz kalabilir ve eş aldığınız zaman eş beğenmeme gibi durumlarla karşılaşılabilir.

Anladım ıyilesmesi ilk tercihim suan teşekkürler gene de

Uzun süre görüşmeyince benim oglum da böyle yapiyor kafesiyle birlikte farkli odalarda oturun ilgisi kendinden çok etrafa karşı oluyo içi açılır biraz :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri