petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve BebeQ61 tarafından 9 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Arkadaşlar merhaba muhabbet kusum da hiçbir hastalık belirtisi yoktu fakat bir kaç saattir uyuma modunda vitamin verdim fakat kustu bir kaç ay önce kusmustu ama eş istiyor dediler çünkü halsiz değildi hiçbir sorun yoktu başka fakat bu sefer halsiz gibi ne yapmam lazım ne vermem gerek yardım edermisiniz

2. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Öncelikle bir foto atarmısınız ona göre bir şeyler söyleyelim hem kuşun hemde ishal mi diye dışkısının fotosunu.

3. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Dıskının fotosunuda en kısa zamanda atıcam ama kontrol ettiğim kadarıyla değil ıslak da değil kontrol ettim resmi hemen atim size

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kuşunuz dişi ve keyfi yok gibi artık eş alma zamanı da epey geçmiş

5. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Sürekli şehir dışına çıktığım için eş alamadım ama alırsam iyi olur gibi normalde böyle değil baya hareketli sürekli ilgiliyim kusunca halsiz oldu biraz daha iyi şimdi ama eş konusunda bişiler yapmam lazım tabi :)

6. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşun rengine bayıldım yaa maşaallah... Ceresine bakılırsa kızgınlaşma derecesi tavan yapmış :) eş konusunu düşünün :)

7. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Evet malesef nasıl olcak bilmiyorum ama eş almayı düşünüyorum bakalım :) teşekkür ederim ayrıca

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:01 --

Muhabbet kusum halsiz :(

8. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzun maşallahı var güle güle besleyin. Eş konusunda üstadlar cevap veriyolar zaten. Gözüme çarpan ayna var kaldırın bence onu

9. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Neden sevdiği için koydum almaya kalkınca sinirleniyor :) ama sorun bu değil kaldırmasını kaldırırım da kusum nasıl iyilesicek

10. Caner ERGÜL

Beğenileri:
    0
    Kuşunuzda hırçınlaşma, evcilleştirme konuşturma gibi şeyler isterseniz ayna ile zor olur, size karşı ilgisiz kalabilir ve eş aldığınız zaman eş beğenmeme gibi durumlarla karşılaşılabilir.

11. BebeQ61

BebeQ61 Member

Beğenileri:
    2
    Anladım ıyilesmesi ilk tercihim suan teşekkürler gene de

12. MerveT.uysal

MerveT.uysal New Member

Beğenileri:
    0
    Uzun süre görüşmeyince benim oglum da böyle yapiyor kafesiyle birlikte farkli odalarda oturun ilgisi kendinden çok etrafa karşı oluyo içi açılır biraz :)

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş