petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fuad BİLİCİ tarafından 22 Şubat 2016 başlatılmıştır.

1. Fuad BİLİCİ

Fuad BİLİCİ Active Member

Beğenileri:
    25
    Herkese merhaba kuşlarımın hepsinde de nefes alırken bi cızırtı geliyor iyi dinlediğinde anlasılıyor biraz durgunlar yem yemede su içmede bir sıkıntı yok durgunlukları da fazla değil ama çok uyukluyorlar galiba nezle oldular ne yapmalıyım Şimdiden teşekkürler (Çok konu açtım ama kusura bakmayın onları çok sevdiğinden ne yapacağımı bilmiyorum muhabbetler hakkında biraz acemiyim de )

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Ses cikiyorsa gaga gicirdatabilirler normaldir bir vitamin alin suyuna 4 5 damla damlatin eger sorun devam ederse bir veterinere goturebilirsiniz ayrica haftada bir kere yumurta mamasi (havuc.beebe buskivisi.etimek.brokoli.yumurta) yaparsaniz kuslariniz daha canli olabilir.

3. Fuad BİLİCİ

Beğenileri:
    25
    Sultanlara mamayı veriyordum bunlara vermedim zararlı ile diye ama vericem artık gaga gıcırtması değil biliyorum gaga gıcırdatmasını nefes alınca burnundan geliyor hepsinin aynı ses vitamin istedim avivit

4. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Mamanin zarari yok haftada 1 verdigin surece. Vitamin kullanirsaniz sorun hallolur diye tahmin ediyorum ama sadece b vitamini olanlardan alma icinde daha cok vitamin olanlar var onlardan kulllan

5. Fuad BİLİCİ

Beğenileri:
    25
    Teşekkürler abi bi sorum daha var kuşların odayı salona taşımayı düşünüyorum güneş görsün diye sorun olmaz demi az biraz daha soğuk ama güneş görüyo salon almayı düşünüyorum

6. Alican Aydın

Alican Aydın New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşlarin dogrudan gunes gormesi dogru degil yani gunes isigi kusa geliyorsa kuş ölebilir . Ayrica kusun kafesinin yerini degistirmeniz kusu strese sokabilir buda halsiz kalmasina neden olabilir. Rica ederim her zaman.

#6 Alican Aydın, 22 Şubat 2016
    Son düzenleme: 22 Şubat 2016
  7. memo35

memo35 Member

Beğenileri:
    0
    Biraz yaş nane öneririm içleri biraz açılsın.

8. Fuad BİLİCİ

Beğenileri:
    25
    Tamam teşekkürler yerleri iyi o zaman ikindi güneşi yeter

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Yaş nane aklımda

Sayfayı Paylaş