Karadeniz Pet

Hasta mı

Fuad BİLİCİ

Paylaşımcı Üye
Herkese merhaba kuşlarımın hepsinde de nefes alırken bi cızırtı geliyor iyi dinlediğinde anlasılıyor biraz durgunlar yem yemede su içmede bir sıkıntı yok durgunlukları da fazla değil ama çok uyukluyorlar galiba nezle oldular ne yapmalıyım Şimdiden teşekkürler (Çok konu açtım ama kusura bakmayın onları çok sevdiğinden ne yapacağımı bilmiyorum muhabbetler hakkında biraz acemiyim de )

Lenovo X2-EU cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ses cikiyorsa gaga gicirdatabilirler normaldir bir vitamin alin suyuna 4 5 damla damlatin eger sorun devam ederse bir veterinere goturebilirsiniz ayrica haftada bir kere yumurta mamasi (havuc.beebe buskivisi.etimek.brokoli.yumurta) yaparsaniz kuslariniz daha canli olabilir.

Sultanlara mamayı veriyordum bunlara vermedim zararlı ile diye ama vericem artık gaga gıcırtması değil biliyorum gaga gıcırdatmasını nefes alınca burnundan geliyor hepsinin aynı ses vitamin istedim avivit

Mamanin zarari yok haftada 1 verdigin surece. Vitamin kullanirsaniz sorun hallolur diye tahmin ediyorum ama sadece b vitamini olanlardan alma icinde daha cok vitamin olanlar var onlardan kulllan

Teşekkürler abi bi sorum daha var kuşların odayı salona taşımayı düşünüyorum güneş görsün diye sorun olmaz demi az biraz daha soğuk ama güneş görüyo salon almayı düşünüyorum

Kuşlarin dogrudan gunes gormesi dogru degil yani gunes isigi kusa geliyorsa kuş ölebilir . Ayrica kusun kafesinin yerini degistirmeniz kusu strese sokabilir buda halsiz kalmasina neden olabilir. Rica ederim her zaman.

Son düzenleme:
Biraz yaş nane öneririm içleri biraz açılsın.

Tamam teşekkürler yerleri iyi o zaman ikindi güneşi yeter

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:30 -->-> Daha önceki mesaj 19:29 --

Yaş nane aklımda

Geri