petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta muhabbet kuşum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Tuğba3589 tarafından 17 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Tuğba3589

Tuğba3589 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba muhabbet kuşum 10 15 gün önce hastalanmış antibiyotik tedavisi ile iyileşmişti 4 5 gündür hiç birşeyi yok normaldi dün kafeslerine girdiler ve sabah muhabbet kuşum en altta yatıyor ayakları tutmuyor uçamıyordu paZar olduğu için bütün veterinerler kapalı hepsini dolaştım şu an da ne yapabilirim lütfen yardımcı olur musunuz sorunu nedir sizce gece uyurken Bi düşme sesi duydum gibi geliyor onlardan mıydı emin olamasam da

2. Tuğba3589

Tuğba3589 New Member

Beğenileri:
    0

Ekli Dosyalar:

3. Tuğba3589

Tuğba3589 New Member

Beğenileri:
    0
    image.jpeg

4. ahmetmutlu06

ahmetmutlu06 New Member

Beğenileri:
    5
    Muhabbet kuşunuzun durumu Nasıl şuanda. Çok bir bilgim yok ama bildiğim kadarıyla bir şırınga ile ağzına vitaminli su verin. Yem kendi yemiyordur sanırım yemiyorsa kabuksuz yemler var petshop Lara'da onlardan alıp siz besleyin vitamini ihmal etmeyin. İnşallah iyileşir

5. Tuğba3589

Tuğba3589 New Member

Beğenileri:
    0
    cevabınız için çok teşekkür ediyorum fakat kaybettim 4 yaşındaydı kuşum vakti gelmişti sanırım çünkü dün hiçbirşeyi yoktu..

Sayfayı Paylaş