Karadeniz Pet

hasta olabilir mi?

• Konbuyu başlatan MeRTiM
  • Başlangıç tarihi
M

MeRTiM

Guest
ii akşamlar arkadaşlar.. benim kuşum bugün biraz halsiz ve değişik sesler çıkarıo.. şimdi gördüm burnu da akıo.. hasta olabilr mi.. eğer hastaysa ne yapmam lazım yardımcı olun lütfen..

Sicak bir yere alin vitamin takviyesi yapabilirsiniz bide resim koyarsaniz daha net bilgiler alabilirsin

Durdugu yer sicaktir da ruzgar felan aliyorsa muhabbet kuslari cok cabuk etkilenirler onada dikkat edin

valla camı çok nadir açıorum açınca onu başka tarafa koyuyorum yalnız kendim hastayım benden geçmiş olabilir mi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:53 -->-> Daha önceki mesaj 09:52 --

Sicak bir yere alin vitamin takviyesi yapabilirsiniz bide resim koyarsaniz daha net bilgiler alabilirsin

resim yüklicem şimdi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:58 -->-> Daha önceki mesaj 09:53 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 09:58 -->-> Daha önceki mesaj 09:58 --

Hızlı Resim yükle, internette paylaş | resim upload | bedava resim

Bence kuşla insan etkiliyor birbirini
Ben hastalansam kuşuma da geçiyordu hep nasil oluyorsa
O kadar da dikkat ediyordum yaklaşmiyordum halbuki

Zaten kuş gribi de insana geçen bi hastalik duyuldu hep geçmişte

Kediye geçmiyor ama işte kuş etkileniyor

Siz vitamin takviyesi yapin minige ve biraz daha sicak ortam saglayin geçer inşallah :)

Bence kuşla insan etkiliyor birbirini
Ben hastalansam kuşuma da geçiyordu hep nasil oluyorsa
O kadar da dikkat ediyordum yaklaşmiyordum halbuki

Zaten kuş gribi de insana geçen bi hastalik duyuldu hep geçmişte

Kediye geçmiyor ama işte kuş etkileniyor

Siz vitamin takviyesi yapin minige ve biraz daha sicak ortam saglayin geçer inşallah :)

teşekkür ederim inşallah bi an geçer elimden geleni yapıcam

Bence takviye olarak ekinezya çayı yapın içirin. Bir de zeytin yaprağı çayı yapn tüy yardımyla burun deliklerine sürün. Bitkileri aktardan alın bir de çay iki saatten fazla suluğunda durmasın

Geri