Karadeniz Pet

Hasta Olabilirmi

• Konbuyu başlatan ozan98
  • Başlangıç tarihi
O

ozan98

Guest
merhabalar... yine ben :D bir önceki konuda açtığım gibi boncuk'u izliyordum yeni aldığım krakerleri yiyiyor, oradan oraya falan zıplıyor ama maviş öyle değil ama sadece olduğu yerde duruyor arada bir yemek yiyor su içip içmediğini bile bilmiyorum ve kraker asla yemiyor dediğim gibi sadece olduğu yerde bekliyor hasta olabilirmi :(:(

forograflari var mi

ezgi hanım şu an atamam ama yarın atabilirim bir sorum var size kuşuma muhabbet kuşu sesi açıyorum oda ötüyo zararı yoktur değil mi ?

Bende kanaryama aciyorum ogrensin diye zannetmiyorum. Ama kendini kafeste sağa sola vuruyor nazi sesleri acinca kuşu gözlemle sinirlenmesin güzel güzel eslik ediyorsa problem yok

Benim çiçili oglumda balli kraker yemez onun huyu o. İlk geldiğinde de çok hareketsizdir ve halada çok hareketli değil çünkü yasli ve çok yiyor yaglanmis.

Son düzenleme:
sağolun size zahmet verdim izninizle bir soru sorucaktım size o dediğim kuşum maviş genellikle hep uyuyor çok endişeliyim ilk defa evcil hayvan aldım ve ölmesini hiç istemiyorum o yüzden :)

Kus yavru ise bi uyuyor bir uyanıyor onlar. Ayni bebekler gibi. Fotograflarkni atinca yarin kiymetli abilerimiz var üretici onlar daha net cevaplar verir. Ben kendi tecrübelerimden yardimci olmaya calistim.

merhabalar benimde buna benzer bir muhabbet kuşum vardı 2,5 sene benimle yaşadı 11 gün önce kaçtı balkona bile omzumda gelirdi asla kaçmazdı ben tatile gittim annemle kaldı ve kaçmış çok büyük bir boşluğa kapıldım ve 3 gün önce ingiliz muhabbet kuşu aldım ama yemek ve su içmiyor bazen ele geliyor kendini sevdiriyor ama bir anda tekrardan ürkekleşiyor yemek ve su içmemesi beni çok üzüyor ben elimle verdim mi yiyor ama alıştırmakta istemiyorum bu sefer kendi öğrenemez diye