Karadeniz Pet

Hasta Oldu Galiba :(

burakkuru

Yeni Üye
Muhabbet kuşum Kendini şisiriyor ve bugün kafesin dibinde duruyor ama yukarı tüneğe falan çıkıyor yem yiyor dışkısi az bize sıvı ishal ilacı var ek olarak kafeste neredeyse hep aynı yerdde duruyo şuan kafasını arkasına çevirdi uyuklar durumda . birde göğsünü ekledim ortası sert normal mi anormalmi (yakinlarda veteriner hic yok goturemiyorum) son olark vitaminle ilaci karistirsam bir şey olurmu

Fotoları çekmeye gittiğimde uyanıktı
vEVL6A.jpg

ZDpV5o.jpg

7kdb1P.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Cevap verin acil ya bir tane kuşumuda boyle kaybetmistim lütfen yardim

Kardes seni kirmak istemiyorum ama artik cok gec ayni durum bndedr vardi Vet mudahale etti igne bile vurdu ama kus oldu umudunu kirmak gibi olmasin ama malesef gidici gec olmus yazman

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bence umudunuzu asla kesmeyin. İyi olabileceğini düşündüğünüz her şeyi yapın. Gerkeirse gece başında durun. Bu size fazal gelmesin olur mu ? Onun size ihtiyacı var. Hadi gidin ilgilenim onunla. Vitamini verin belli ki hasta. Yormadan hareket ettirmeye çalışın , konuşun. İshal olmuşsa ilacıda verin. Umudu asla kesmeyin.

Kardes seni kirmak istemiyorum ama artik cok gec ayni durum bndedr vardi Vet mudahale etti igne bile vurdu ama kus oldu umudunu kirmak gibi olmasin ama malesef gidici gec olmus yazman

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

allh allh ne daha kötü durumda kuşlar var iyileşiyorda ne varki bu kuşda az bişey kabarmış ilacını vitaminini verdimi sıcak bi ortamda sesiz 2 günde bıcır bıcır olur hemen öldürdünüz gömdünüz kuşu....

allh allh ne daha kötü durumda kuşlar var iyileşiyorda ne varki bu kuşda az bişey kabarmış ilacını vitaminini verdimi sıcak bi ortamda sesiz 2 günde bıcır bıcır olur hemen öldürdünüz gömdünüz kuşu....

Aynen ya ilk kişi öyle deyince bende korktum kuş icin o yüzdrn umudu kesmeyin yazdım.

Bise sordum ona cevap gelmedi simdi mesela suya vitamin ve ilac koysam karistirsam yani birsey olurmu

İshal kuşa vitamin verilmez, yem olarak aspur verin kuşa

Son düzenleme:
Dün gece bizim kuşta kabarmıştı aynı bu şekil bir şeyi yoktur dedim ama bugün soğumuştu ne yapıcağımı şaşırdım. Biraz müdahale edeyim mi derken Kuşu kaybettik. Kuşun sahibi olan arkadaş vitamini kesip Aspur versin bakalım ne olacak sonucu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Aspur ve pirinç lapası ver kuşa ishal için. Vitamin vermeyin ishal kuşa. Kabarma içinde kuş hava akımına maruz kalmasın. Yani cam açma, kapı yanı veya balkon durumu olmasın. Sıcak tutun kuşu. Geçmiş olsun.

Geri