petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta Oldu Galiba :(

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve burakkuru tarafından 8 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. burakkuru

burakkuru New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşum Kendini şisiriyor ve bugün kafesin dibinde duruyor ama yukarı tüneğe falan çıkıyor yem yiyor dışkısi az bize sıvı ishal ilacı var ek olarak kafeste neredeyse hep aynı yerdde duruyo şuan kafasını arkasına çevirdi uyuklar durumda . birde göğsünü ekledim ortası sert normal mi anormalmi (yakinlarda veteriner hic yok goturemiyorum) son olark vitaminle ilaci karistirsam bir şey olurmu

Fotoları çekmeye gittiğimde uyanıktı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:59 -->-> Daha önceki mesaj 23:13 --

Cevap verin acil ya bir tane kuşumuda boyle kaybetmistim lütfen yardim

2. furkanyildiz302

furkanyildiz302 New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes seni kirmak istemiyorum ama artik cok gec ayni durum bndedr vardi Vet mudahale etti igne bile vurdu ama kus oldu umudunu kirmak gibi olmasin ama malesef gidici gec olmus yazman

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Bence umudunuzu asla kesmeyin. İyi olabileceğini düşündüğünüz her şeyi yapın. Gerkeirse gece başında durun. Bu size fazal gelmesin olur mu ? Onun size ihtiyacı var. Hadi gidin ilgilenim onunla. Vitamini verin belli ki hasta. Yormadan hareket ettirmeye çalışın , konuşun. İshal olmuşsa ilacıda verin. Umudu asla kesmeyin.

4. atalente24

atalente24 New Member

Beğenileri:
    0
    allh allh ne daha kötü durumda kuşlar var iyileşiyorda ne varki bu kuşda az bişey kabarmış ilacını vitaminini verdimi sıcak bi ortamda sesiz 2 günde bıcır bıcır olur hemen öldürdünüz gömdünüz kuşu....

5. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen ya ilk kişi öyle deyince bende korktum kuş icin o yüzdrn umudu kesmeyin yazdım.

6. burakkuru

burakkuru New Member

Beğenileri:
    0
    Bise sordum ona cevap gelmedi simdi mesela suya vitamin ve ilac koysam karistirsam yani birsey olurmu

7. ali sağlam

Beğenileri:
    0
    İshal kuşa vitamin verilmez, yem olarak aspur verin kuşa

#7 ali sağlam, 11 Haziran 2015
    Son düzenleme: 11 Haziran 2015
  8. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Dün gece bizim kuşta kabarmıştı aynı bu şekil bir şeyi yoktur dedim ama bugün soğumuştu ne yapıcağımı şaşırdım. Biraz müdahale edeyim mi derken Kuşu kaybettik. Kuşun sahibi olan arkadaş vitamini kesip Aspur versin bakalım ne olacak sonucu.

#8 Fırat Öztürk, 11 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 11 Haziran 2015
  9. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Aspur ve pirinç lapası ver kuşa ishal için. Vitamin vermeyin ishal kuşa. Kabarma içinde kuş hava akımına maruz kalmasın. Yani cam açma, kapı yanı veya balkon durumu olmasın. Sıcak tutun kuşu. Geçmiş olsun.

Sayfayı Paylaş