Karadeniz Pet

Hasta ölmesini istemiyorum yavrumun.

Hayırlısı olsun ustam gerekli açıklamalarda bulunulmuş zaten. Klasik ishal yöntemlerinden sonrası Takdir-i İlahi'dir ..

Hayırlısı olsun ustam gerekli açıklamalarda bulunulmuş zaten. Klasik ishal yöntemlerinden sonrası Takdir-i İlahi'dir ..
Kuşlarımın odasının camını açmıyorum cerayanda da kalmadılar anlamadım birden ishal olmasını hayırlısı artık elımden geleni yaptım ishal neden oldu bılmiyorum yeşillik falan da vermedim.

Patatesin tadına bakması için bir tutam üzerine serpip parmağınızla çok hafif üzerine bastırırsanız(tabi yine görülsün üstten) o vakit yemliği alırsınız ozaman tadına bakar.1-2 saatliğine yemliğin gitmesi patates püresi içinde yem araması sorun teşkil etmez abla :)

İnşAllah hemen iyileşir yaptıklarınız doğru zaten

ishal için ilaç olarak avidiare var onu kullanın derim aynı zamanda yemden kesildiği için ilk önce avisol -b ile avisol a-d-e-c olanını kullanın suluklarınıza sanırım yanlış hatırlamıyorsam çok geç kalınmış vakalarada suluklara değil direk ağızdan damlatıyorlardı avidiare içindeki parazitleri temizler avisol ise direncini arttırır.

ishal için ilaç olarak avidiare var onu kullanın derim aynı zamanda yemden kesildiği için ilk önce avisol -b ile avisol a-d-e-c olanını kullanın suluklarınıza sanırım yanlış hatırlamıyorsam çok geç kalınmış vakalarada suluklara değil direk ağızdan damlatıyorlardı avidiare içindeki parazitleri temizler avisol ise direncini arttırır.

teşekkürler ishal ilacı almama gerek kalmadan geçti şükür kendim türk kahveli su ve vitaminli su içirdim.

aynı sorun benim kuşttada var çok zayıfladı halsiz uyukluyo ve su içiyo sadece yem yemiyo of .s napıcam

Geri