petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hasta!! Solunum problemi mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bekir DOĞU tarafından 16 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Bekir DOĞU

Bekir DOĞU New Member

Beğenileri:
    0
    Hasta. Solunum problemi mi?

20 gün önce yuvadan atlayınca aldığım yavru muhabbet kuşumun videosunu incelerseniz solunum problemi sanırım. Ne yapmamı önerirsiniz. Oda sıcaklığı 19-21 derecelerde Antalya. Bu durumdan dolayı gene sıcak dursun diye örtü örttüm. Sadece akşamları yem yiyor suyuna hipraminchok vitamin veriyorum.
    [YOUTUBE]http://youtu.be/XkjUyu6aptM[/YOUTUBE]

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:52 -->-> Daha önceki mesaj 17:51 --

http://youtu.be/XkjUyu6aptM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:00 -->-> Daha önceki mesaj 17:52 --

Genelde yerde duruyor.

#1 Bekir DOĞU, 16 Mart 2015
    Son düzenleme: 16 Mart 2015
  2. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    kardeşim astım olabilir astımda tehlikeli dikkat et vete götür ben çok gördüm böle şikayet sonra ölüyr kuslar allah korusun ...

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Kusunuzun videosunu izledim korkuncada bu şekil yaparlar üstünü ortmeyin solunumla alakali bir sıkıntı olduğu belli fakat ben ilaç kullanmadigim için yanlış yönlendirmek istemiyorum sıcak ortamda tutun geçmiş olsun

4. Bekir DOĞU

Bekir DOĞU New Member

Beğenileri:
    0
    Yorumlarınız için teşekkürler arkadaşlar.

Sayfayı Paylaş