petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastalığı nedir? (Kusma ve şişkinlik)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve sonbahar78 tarafından 28 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. sonbahar78

sonbahar78 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 1 yaşında dişi bir muhabbet kuşum var. 2-3 gündür kafesin bir köşesinde duruyor, bugün kustuğunu gördüm, sağ tarafı bayağı şiş duruyor. Kursağı mı tam bilmiyorum. Ayrıca çok pis kokuyor. Yeni temizledim ama kustuğu için falan olabilir. Hastalığı nedir acaba ve ne yapmam lazım? Acil yardım bekliyorum...

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    fotoğraf yükler misiniz

3. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    veterinere gidin dostum veterinerler candır kustan anlamaz falan yalan bunlar veterinere gidin danısın yardımcı oluyorlar kulaktan dolma işlerle kusu harcamayın

4. stormy

stormy New Member

Beğenileri:
    0
    Bende de aynı skıntı var arkadaşlar devamlı kabarık birşekilde uyuyor yardımcı olursanız sevinirim

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
  6. Elif AKDOĞANOĞLU

veterinere gidin mutlaka. kafanıza göre ilaç vs vermeyin. kuşu götürmek zorunda değilsiniz. siz belirtileri kuşun durumunu anlatın, resmini ya da videosunu çekin, öyle gidin. soğukta kuşu çıkarıp bir de üşütmesine sebep olmayın.

7. paşa66

paşa66 New Member

Beğenileri:
    0
    veterinere gidin

Sayfayı Paylaş