petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastalığımı var??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kaanmavış tarafından 17 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar merhaba kuşum 2 aylık erkek uçarken hırıltılı bir ses çıkarıyor ve çabuk yoruluyor pet shop astım olabilir ilacı var dedi sizce napmalıyım saolun:D

2. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuşcuya götürmemelisiniz. Siz hasta olunca eczanedemi tedavioluyorsunuz. Bu durum pek çok şeyden kaynaklanabilir. Kanatlı vetrinerine götürün

3. Muzaffer SEVİM

Beğenileri:
    0
    Kuş daha 2 aylıkmış,uçmasını bile yeni öğrendiği için çıkartığı ses zorlandığından kaynaklı olabilir.

4. Abdurrahman TEKNECİ

Beğenileri:
    0
    abime katılıyorum,

kafes kuşları alanları dar olduğu için uçtuğunda idmansız olduğu için kanat düşüklüğü,hızlı nefes alıp verme,ağız açma,
    belli süre kanat çırptıktan sonra uçamama gibi belirtiler gözükebilir dikkatle izleyip takibi alınması uygundur hastalık belirtisi olursa götürürsün.

5. Alya Ejder

Alya Ejder Member

Beğenileri:
    1
    astım olsaydı nefes alamazdı zor nefes alırdı tıkanırdı

Sayfayı Paylaş