petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hastalik sonrasi jumbom

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve ali umut hidirlioglu tarafından 20 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ali umut hidirlioglu

Hasta iken cok zor bir hafta gecirdi ve cok zayifladi suan baya iyi hastaliktan kurtulali iki hafta oldu ama sanki jumboluk özelliğini kaybetti gibi cunku 1 aylıkken uretim ciftliginden almistim cüsseli idi simdi bakiyorum ilk aldigim halden bile kuculmus geliyor gozume birde sade saka yeminden başka birşey yemiyor nasil eski kalibina geri dondure bilirim ne ile beslemeliyim hastaliktan sonra jumbo gitti klasik muhabbet kusuna sondu gibi.

2. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

arkadaşim kuşu da böyle olmuştu dostum o sonradan bir arkadaş aldi yanına jumbo kuş aldi odandan ögrendiklerini yapmaya başladi tekrardan jumbolugunu kazandı...

3. ali umut hidirlioglu

Sagol dostum bu hafta ona bir es bakayim inşallah toparlar.

4. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamine başlayabilirsiniz suyuna avisol iyi gelir kuşunuza

LT22i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. ali umut hidirlioglu

Avisol ve vitaform var kullanıyorum suyuna icmesinde problem yok ama sadece saka yemi yiyiyor ve eskisi gibi kocaman degil.

6. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

yanına arkadaş alinca vitamin fln da verebilrsin kuşa kendisini biraz daha çabuk toparlar...

7. ali umut hidirlioglu

Vitaminlerini hic eksik etmedim fakat hastalik sonrasi cok zayifladi.

8. Ahmet TOPRAK

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    kardeş mama yap ver her gün zamanla kokusuna alışır ve yer ve çabucak toparlanır

Sayfayı Paylaş