petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastalık ve Tedavisi Nedir Acaba ACİLL !!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Ünaldı tarafından 17 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    arkadaşlar dişi hint bülbülüm halsizleşti yerinden kalkmıyo 4 tane yumurta yaptıktan sonra böyle oldu bakteriyel enfeksiyon bit pire vardır diye kafesten aldım önüme koydum önümde birden yumurtladı şaşırdım yumurtayı yuvaya koydum hala aynı acaba bişeyi mi var diye elimde baktım ayakları kanatlar sağlam ama popo kısmı ve kuyruğunun üstüne sanki bişey olmuş gibi kuşa bişey olmazsa iyi olur cünkü altında 6 yumurtası var bide kuşa bişey olursa erkek yumurtaları cıkartır mı
    şimdiden ilgilenen herkese teşekkürler

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    72
    Tam belli olmuyor ancak kuş yağlanmış olabilir. Bu da yumurtlamayı zorlaştırır.

3. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    abi kuşun kanatları ayakları iyi fakat kuyruğun üst kısmında sarımsı sivilce gibi bişey cıkmış kuşun yumurtlamada sıkıntı yok ama kuş normalde benden kacardı hemen şimdi kacamıyo zıplamaya calışıyo en fazla acaba o sivilce gibi şeyden mi mi kaynaklanıyo yoksa bağırsaklarında bakteri mi var zararlı ve önerebileceğiniz bir tedavi yöntemi varmı yağlanma için
    ilginiz için teşekkürler:confused::confused::confused::):eek:

Sayfayı Paylaş