Karadeniz Pet

Hastalıkla ilgili bakarmsını :(

Simay Yetiş

Paylaşımcı Üye
az önce kuş ağzını tam açarak kafısını yere doğru ileri doğru getirdi?? arkadaşlar normal mi?

Sicakladigi zaman bu tur seyler yapabiliyor

Fotoğraf olmadan yorum yapmak zor ama normaldir herhalde benim 2 kuşum var 2 side bazen tuhaf hareketler yapıyorlar.

Sicakladigi zaman bu tur seyler yapabiliyor

ya nasıl diyim ağzını öyle bi açtıkı insan gibi kafasını ileri doğru yere doğru götürdü içeri pek sıcak değil ılık ortam

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:03 -->-> Daha önceki mesaj 22:03 --

Fotoğraf olmadan yorum yapmak zor ama normaldir herhalde benim 2 kuşum var 2 side bazen tuhaf hareketler yapıyorlar.

video çektım ama biraz geç oldu atıcam

kusuyomu acaba fotoğraf yada video atın net bir cevap veremiyorum öbürtürlü

Benim kusumda aynisiydi arastirdim dediginizi anliyirum sanki nefessiz kalmis veya kusucak gibi hareket eder kendi vucut sicakligindanda yapabiliyorlar

Video çıok uzun sürdü
[MENTION=3810]Oğuzhan[/MENTION] yüksel @Veli İnci

Hayır hasta değil çünkü muhabbet kuşları hasta oldukları zaman tüylerini kabartır endişe edicek bir şey yok

Dedigim gibi simay hanim kendi vucut sicakligindan filan yapar

fotoğraflara baktım sağlıklı görünüyor şimdi hatırladım mesele kuşlar ayağıyla tüylerini kaşıyınca ağıozlarına tüy kaçabiliyor ufak tüylerden o yüzden boğazına takıldığı için ağzını açarak ilereiye doğru hareket ettiriyor sıkıntı yok olabilir normal durum benim kuşumdada oluyor

fotoğraflara baktım sağlıklı görünüyor şimdi hatırladım mesele kuşlar ayağıyla tüylerini kaşıyınca ağıozlarına tüy kaçabiliyor ufak tüylerden o yüzden boğazına takıldığı için ağzını açarak ilereiye doğru hareket ettiriyor sıkıntı yok olabilir normal durum benim kuşumdada oluyor

tşk ederim benim kuş çok kaşınıo ? ne yapıcam bit ilacı desem pet shop verirmi?

tşk ederim benim kuş çok kaşınıo ? ne yapıcam bit ilacı desem pet shop verirmi?

tüy falan döküyormu dökmüyorsa gece beyaz örtü koyun kafesin üstüne bit pire varsa örtünün üstüne gelir eğer bit de yoksa o zaman kaşınmalar normaldir

tüy falan döküyormu dökmüyorsa gece beyaz örtü koyun kafesin üstüne bit pire varsa örtünün üstüne gelir eğer bit de yoksa o zaman kaşınmalar normaldir

Bildiğimiz beyaz örtü? yani kafesisin üste Tüy derken 3 4 5 6 tane ıoluyo kafesde bazen

Geri