Karadeniz Pet

Hastamı yoksa yumurtlayacakmı

• Konbuyu başlatan semrol
  • Başlangıç tarihi
S

semrol

Guest
1 ingiliz dişi ve çek erkek kuşum var dişi baya zor uçuyor hatta uçamıyor gibi baya yapılı bi kuş...nefes alıp verirken patlayacak gibi acaba cinsindenmi hamilemi?...bir birilerini kaşıyorlar ama dişi hiç yuvaliga girmedi..bugun elime aldıgım da pomposu şiş gibiydi acaba yumurtamı hastamı

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Resimlerini atarsanız daha iyi cevap verilir.

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

resmi görünmüyor yorum yapamadım onun için

Kardeş fotoğraf koyarsan sana daha çabuk, daha bilgili cevap verebiliriz.

yduneveb.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:43 -->-> Daha önceki mesaj 01:42 --

Biraz zor ekledim ama başardım:)

kuyruk düşmüş yuvalıkta zaman geciriyorsa muhtemelen yumurtlatacaktır.

çiftleştiklerini gördün mü.??

Yağlanma da var sanırım

Yok yuvalıga girmedi ..çiftleştiklerini görmedim paso işteyim aksam 1-2 saat görüyorum

Hiç çiftleşirken gördün mü sanki yumurta var gibi. Diğer arkadaşlarda bi baksın.

Bende bugun poposuna baktıgımda hafif dolu gibiydi sanki içinde su var gibi ama yubalıga girmedi hiç

Şu soldaki kırmızı şey ne bu arada

eger yumurtlayacaksa en fazla 4-5 güne kadar yumurtlar yoksa farklı bir sıkıntı aramak lazım

O yemlik karpuz şeklinde

Ben yağlanma olduğunu düşünüyorum limon damlatın sularına. Ayrıca kafeslerinin içinde tünek bir iki tane olsun hareket etsinler.

Suluguna vitaform vitamin koydum bide kenevir, nijer kuş kumu kalamar taşı var

5 güne yumurtası varsa yumurtlar yoksa acilen veterinere götürmenizi tavsiye ederim.

Nijer yağlı bir tohum yağlandırır fazlası. Yuvalık ile alakası yok diyor kafesin içine yumurtlayacak öyleyse.

Yumurta olma ihtimali var gibi ama bana kuşunuz yağlanmış geldi sanırım uçurmuyorsunuz daha geniş bir kafes olsaydı iyiydi nijer vermeyin sularına da limon damlatın

merhabalar.. ne yazık ki kuşta yağlanma var eğten ayırın ve salma kafese atın eğer yumurta varsa bir süre sonra yumurtlayacaktır salmada..