Karadeniz Pet

Hastami

furkanyildiz302

Meraklı Üye
Arkadaslar ustalar kusum 1 haftadir tuylerini kabartmis sadece oturuyor yem yitor sonrada tunege gecip tuylerini kabartmis oturuyor ve uyuyor uyurkende saat gibi tik tik tik ses cikariyor ishal degil kakasi normal ve diskida sululuk yok neden boyle gorunurde saglikli ama distan kabarik duruyor anlam veremedim bu kus hep oterdi hic susmazdi simdi agzindan bi otme cikmadi tuyleri diken diken oluyo bu kusa yaklastigim icin biraz toparlandi korkudan ama normalde acayip kabarti tuylerini.
178048e1a0489cde584799a27faa6c0b.jpg

kabarik durmak her zaman hastalik belirtisidir bir veterinere goturmenizi tavsiye ederim

Ustalar bugun bize yakin (bize baya uzak ama yakin olan :D) 2 Veterinere gittim kusda yanimda biz kuslara bakmiyoruz diyorlar tartistim nasil veterinersiniz falan her neyse Levent usta senin aoyledigin ilactan alacagim ayrica kusta ishal da baslamis ne vitamin alayim ve ne tur besinler yedireyim?

Vetlere önden sen gidip araştırmadan kuşu götürmeseydin keşke.

Kus kotu gozukuodu zaman kaybi olmasin diye oyle yapmisitim ama Veterinerler pırt cikti

Başka vet var mı anlayanı araştır göster bi derim.

Lütfen çok geç olmadan bir şey yapın.Ben yapamadım bari siz yapın

maalesef dün elimde öldü boynunu kaşırken.Benimki dişiydi karnının altında şişlik vardı ve de ishaldi dışkısı vücuduna yapışıyordu.Son 1 haftadır halsizlik vardı ölmeden birkaç gün önce kafesin altına indi ve sürekli uyudu biz de yemini suyunu yanına koyduk sonra öldüğü günün sabahı eşinden ayırdım.1 hafta önce kriz vurmuştu vurduğunda sağ ayağını uzatıyordu zaten ölürken de kriz vurarak öldü.Maalesef bulunduğum şehirde kuşlarla ilgilenen bir veteriner yoktu.Araştırdığımda ise bu tip vakalarda kuşların hastalığın son evresine geldiğinin göstergesiymiş.Yani siz daha başındayken eğer yaşadığınız yerde kuşlarla ilgilenen bir veteriner varsa hemen götürün.Acele edin.!

Lanet olsun yok!! Gercektende yazik Veteriner olmus kucucuk kuslarla ilgilenemiyor oyle sey olmazki.Bugun tartistim Vetlerle sinir oldum.

Kusura bakmayın acaba bir şey sorabilir miyim nerede yaşıyorsunuz.

Geri