petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastamı ??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve GoldBlack tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar. Benim kuşum tüy dökme döneminde. Ve biliyorsunuz tüy dökme döneminde kuşlar hareketsiz keyifsiz olurlarmış. Bir haftadır kaşınıyor ve gerçektende keyifsiz, tüy döküyor ama iki gündür hep uyukluyor. Yorgun gibi uykusu var gibi. Ara sıra titriyor. Ama her zaman değil ara sıra. Titrediği zamanlarda öylece kalıyor hareketsiz. Yani pek hasta gibi degil ama hasta gibide duruyor. Bilmiyorum kafam çok karışık anlayamadım. Tüylerini kabartmıyor , dışkısında bir sorun yok. Az ötüyor falan. Hasta mı ? Yoksa tüy dökme döneminden gelen bir şey mi ? :( Eğer hastaysa ne yapabilirim ?

2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Tüy dökme dönemindendir bu dönem ucurmayin ayrıca banyo verin

3. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0

Çok teşekkür ederim. Fakat gerçekten banyodn nefret ediyor bazen ben elime alıp parmaklarımı ıslatıp ona dokunarak temizliyip , banyo yaptırıyorum.. Ne yapabilirim.bunun için bir fikriniz var mı ?

#3 GoldBlack, 13 Haziran 2015
    Son düzenleme: 13 Haziran 2015
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    O şekilde hasta olur hem temiz olmaz spreyle yikayabilirsiniz günlük bir kaç kere sıkmak yeterli olur

Sayfayı Paylaş