Karadeniz Pet

Hastamı ??

GoldBlack

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Benim kuşum tüy dökme döneminde. Ve biliyorsunuz tüy dökme döneminde kuşlar hareketsiz keyifsiz olurlarmış. Bir haftadır kaşınıyor ve gerçektende keyifsiz, tüy döküyor ama iki gündür hep uyukluyor. Yorgun gibi uykusu var gibi. Ara sıra titriyor. Ama her zaman değil ara sıra. Titrediği zamanlarda öylece kalıyor hareketsiz. Yani pek hasta gibi degil ama hasta gibide duruyor. Bilmiyorum kafam çok karışık anlayamadım. Tüylerini kabartmıyor , dışkısında bir sorun yok. Az ötüyor falan. Hasta mı ? Yoksa tüy dökme döneminden gelen bir şey mi ? :( Eğer hastaysa ne yapabilirim ?

Tüy dökme dönemindendir bu dönem ucurmayin ayrıca banyo verin

Tüy dökme dönemindendir bu dönem ucurmayin ayrıca banyo verin

Çok teşekkür ederim. Fakat gerçekten banyodn nefret ediyor bazen ben elime alıp parmaklarımı ıslatıp ona dokunarak temizliyip , banyo yaptırıyorum.. Ne yapabilirim.bunun için bir fikriniz var mı ?

Son düzenleme:
Çok teşekkür ederim. Fakat gerçekten banyodn nefret ediyor bazen ben elime alıp parmaklarımı ıslatıp ona dokunarak temizliyip , banyo yaptırıyorum.. Ne yapabilirim.bunun için bir fikriniz var mı ?

O şekilde hasta olur hem temiz olmaz spreyle yikayabilirsiniz günlük bir kaç kere sıkmak yeterli olur

Geri