petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hastamı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem Kurt tarafından 4 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    Kanadının teki diğerinden aşagıda duruyor iyi uçamıyor uçtugunda bir yerlere çarpıyor ve artık kafesten çıkmıyor çok sessiz ve sakin.

#1 Erdem Kurt, 4 Eylül 2015
    Son düzenleme: 4 Eylül 2015
  2. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes bnmkide seninkinin aynisi ne ucuyo nede kafesten disari cikiyo cikartinca hemen iceri giriyo bn sey yaptim daha bugun kafesi gorebilecegi gibi koltuga koydum kusu parmagima cikartip uzaktan hep havaya biraktim hep yuvasinin uzerine uctum bunu 15 kere felan yaptim sora kafesi sakladim cunku kafes yokken konacagi yerleri hesaplasin diye 10 kerede kafesi saklayarak yaptim kanadi duzelti ve ucuyo bunu artik hergun yapacam sanada tavsiyem

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Doğukan Hazar

Doğukan Hazar Well-Known Member

Beğenileri:
    113
    Dişi ve eş istiyo bence eş al. Iyice kizginlaşmiş. Kizginlik yumurtasi gelirse şaşirma

4. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    ya kızgınlık yumurtası var ya da yağlanmış, bir kaç hafta bekleyin yumurtlamazsa yağlanmıştır, daha geniş kafese alıp her gün uçurmanızı, mamayı kesmenizi, nijer gibi yağlı tohumlar vermemenizi öneririm...

5. Bersanreis

Bersanreis New Member

Beğenileri:
    0
    Kardes bnm dedigimi dene bi

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Erdem Kurt

Erdem Kurt Member

Beğenileri:
    0
    dostum eşi varda ben yavru istemiyorum başka kuşlara bakamam evi zaten batırıyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

kafesi yeni aldım normal bi kafesin 3 4 katı büyüklügünde bir kafesim var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

hocam valla gidip duvara çarpıyor bir yerine birşey olur

Sayfayı Paylaş