Karadeniz Pet

Hastamı

Erdem Kurt

Yeni Üye
Kanadının teki diğerinden aşagıda duruyor iyi uçamıyor uçtugunda bir yerlere çarpıyor ve artık kafesten çıkmıyor çok sessiz ve sakin.

Son düzenleme:
Kardes bnmkide seninkinin aynisi ne ucuyo nede kafesten disari cikiyo cikartinca hemen iceri giriyo bn sey yaptim daha bugun kafesi gorebilecegi gibi koltuga koydum kusu parmagima cikartip uzaktan hep havaya biraktim hep yuvasinin uzerine uctum bunu 15 kere felan yaptim sora kafesi sakladim cunku kafes yokken konacagi yerleri hesaplasin diye 10 kerede kafesi saklayarak yaptim kanadi duzelti ve ucuyo bunu artik hergun yapacam sanada tavsiyem

SM-G313HY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ya kızgınlık yumurtası var ya da yağlanmış, bir kaç hafta bekleyin yumurtlamazsa yağlanmıştır, daha geniş kafese alıp her gün uçurmanızı, mamayı kesmenizi, nijer gibi yağlı tohumlar vermemenizi öneririm...

Kardes bnm dedigimi dene bi

Dişi ve eş istiyo bence eş al. Iyice kizginlaşmiş. Kizginlik yumurtasi gelirse şaşirma

dostum eşi varda ben yavru istemiyorum başka kuşlara bakamam evi zaten batırıyorlar

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:32 -->-> Daha önceki mesaj 17:31 --

ya kızgınlık yumurtası var ya da yağlanmış, bir kaç hafta bekleyin yumurtlamazsa yağlanmıştır, daha geniş kafese alıp her gün uçurmanızı, mamayı kesmenizi, nijer gibi yağlı tohumlar vermemenizi öneririm...

kafesi yeni aldım normal bi kafesin 3 4 katı büyüklügünde bir kafesim var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:37 -->-> Daha önceki mesaj 17:32 --

Kardes bnm dedigimi dene bi

hocam valla gidip duvara çarpıyor bir yerine birşey olur

Geri