petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hava akımına kapılan kuşta ki belirtiler nelerdir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hakkı ELALDI tarafından 6 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar hava akımına (ceyran) kapılan kuşlarda ki hastalık belirtileri nelerdir? ve tedavisi nasıl olur ? Bilgi veren olursa sevinirim.

2. Armağan Yörük

hasta olan kuşlar sürekli bakarık durur ve hep aşağıda durur vitaminle geçirebilirsin

3. Armağan Yörük

kabarık durur yazcaktım pardon

4. Sevtap DERİN

Kabarık durur, sürekli uyku halindedir, dışkısı sıvıdır, halsizdir. Mutlaka vitamin verilip hava akımının olmadığı sıcak bir yere konulmalıdır. Direnç attırması adına mama verilmedir.

5. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    saolun arkadaşlar. Ama benim ki 3 gündür hiçbir şey yemiyor, en son 2 gün önce su içtiğini gördüm

6. Armağan Yörük

parmağına yemi koy kafesten elini içeri sokarak ağzına götür belki yiyebilir

7. Hakkı ELALDI

Beğenileri:
    0
    onu yapıyorum ama 1-2 tane yedi dahada yem kıramadı. şimdide tüneğinden inmiş gazetenin üstünde uyuyor. ölücek diye korkuyorum :(( ne yaptıysam düzelmedi.

8. Armağan Yörük

vitamininini eksik etme

Sayfayı Paylaş