Karadeniz Pet

hava kesesi parazitleri ?

• Konbuyu başlatan nergiz85
  • Başlangıç tarihi
N

nergiz85

Guest
merhaba muhabbet kuşları için hava kesesi parazit ilacı kullanan var mı aranızda? bilen varsa ilaç adı verebilir mi? kuşumuzu tedavi ettiriyoruz fakat o çıtlama sesi geçmiyor sanırım sorun hava kesesi parazitleri

ilk defa duyuyorum malesef ama bilgisi olan arkadaslar yazacaktır.. Geçmiş olsun..

Bende ilk defa böyle birşey duyuyorum,geçmiş olsun

evet nette araştırırsanız bulursunuz..lütfen bilen biri paylaşsın zaman kaybetmemek gerek.

Sanırım, tahminen gibi kesin olmayan durumlarda direk ilaç kullanmanızı tavsiye etmem. Veterinere veya veterinerlik fakültelerine başvurmanızı tavsiye ederim.

Sanırım, tahminen gibi kesin olmayan durumlarda direk ilaç kullanmanızı tavsiye etmem. Veterinere veya veterinerlik fakültelerine başvurmanızı tavsiye ederim.

bulunduğum yerdeki veterinerler tahlil uygulayamadıkları için bunu bulamıyorlar ama araştırdığım kadarıyla öyle bir durumu var kuşumuzun

bulunduğum yerdeki veterinerler tahlil uygulayamadıkları için bunu bulamıyorlar ama araştırdığım kadarıyla öyle bir durumu var kuşumuzun

hani şu ensesine damlatılan ilaçları kastediyorum bunları önleme amaçlı kullananlar da var olumsuz bir etkisi olur mu kullansam?

Geri