petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hava soğuk banyo yaptırılırmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Canberközden tarafından 1 Şubat 2014 başlatılmıştır.

?

banyo yapsınmı

1. evet

oy sayısı 1
    12,5%
  2. hayır

oy sayısı 5
    62,5%
  3. bilmem

oy sayısı 2
    25,0%
  1. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    banyo yaptırıcam nasıl ve hava soğuk olurmu

2. selen canaydın bedel

Beğenileri:
    6
    ev sıcak olsun ki kuşlar üşütmesinler eğer banyo yaptıracaksan

3. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    evinde kombi varmı.ev 24 saat sıcaksa yaptır.geceden sonra soğuyosa yaptırma.üşütür.

4. Canberközden

Canberközden New Member

Beğenileri:
    2
    ok yatırmıcam

5. Vedat ASLAN

Vedat ASLAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Aynen ayrica su da ilik olsun

6. denizakdmr

Muhabbet kuşları yazın sıcak kışında soguk iklim şartlarına dayana bilen kuş türlerindendir. Bence sen ılık suyu koy eyer kendi ihtiyacı varsa o kendisi yapar. Bizim banyo yaptırmamız tehlikeli durumlara neden olabilir. Ben banyo yaptırılan kusun felc oldugunu bile gördüm daha dikkatli ve özenli davranıp onlara kendi kendine banyo yapma şansı ve eyitimi verelim.

7. kartall82

kartall82 Guest

illede banyo yaptırmak istiyorsanız su banyosu yerine toprak banyosu yaptırın banyoluğun içine kuru toprak ve azda kuru kum ile karıştırıp verin onlar gerisini halleder zaten ama biraz pisletiyorlar oda ayrı bir sorun

8. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Ben birkac hafta once muhabbet kusum cok kasindigi icin yapmasina izin verdim, ilik su koydum oda gayet sicakti ama yine de usuttu hasta oldu ve yaza kadar yaptirmama karari aldim. Cok acil degilse bence yaptirmayin banyodan sonra cok stresli bigun gecirdik kusum kustu tuylerini kabartti halsizlesti.

Sayfayı Paylaş