petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hava Sogumaya Basladi..Nasil Uyku Cadiri Yapilir Videosu

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve cikiciki tarafından 11 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. cikiciki

cikiciki New Member

Beğenileri:
    0
    Havalar sogumaya baslayip,kuslarimizin hastalik haberleri gelmeden ya da hasta usutmus kuslariniz icin cadir yapimi..
    [YOUTUBE]Wla0zJXNsHo[/YOUTUBE]

2. armand0

armand0 Guest

İlginç olmuş ama buna yavru kuşları alıştırabiliriz sanırım çünkü damızlık kuşlar alışmaya bilir diye düşünüyorum

3. cikiciki

cikiciki New Member

Beğenileri:
    0
    Benim de dusuncem sizin gibi ama tahminen hasta ya da usutmus kus siginacak bir yer gibi gorebilir..havlu coraba biraz vicks bile surulebilir solunum yollarinda sorun varsa :)

4. H. Mehmet YILDIZ

Yabancılar yapıyor be abi. :D

5. Sevtap DERİN

Benim kuşlarıma yapsam anca gagalayıp parçalar. :D

6. armand0

armand0 Guest

Birde parçalamazlar ise erkek dişiyi kıstırırsa oraya aboww :eek: :D

7. Sevtap DERİN

Normalde kıstırıyor da ne oluyor. :D

8. armand0

armand0 Guest

Bir arkadas dıodu zevk için yapıyorlarmış seninkilerde o misal heralde çoluk çocukla uğraşmak istemiyorlar hayatlarını yaşıyorlar baksana :D Bide şimdi daha geniş kafes ohh :D

9. Sevtap DERİN

Doğru diyorsun demek benimkiler çocuk yapıp başlarına bela etmek istemiyorlar. :D Özgür takılıyorlar.:p

10. armand0

armand0 Guest

Aynen :D ama hep böle yem ile kandırma hayvanları arada çilingir sofrası kur onlara erkek iki tek atınca belki bi ihtimal dişi yumurtlar :D

11. Duranettin ERAYDIN

cavurun kuşları için geçerli bizimkinlere yemez

12. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    0
    Aslına bakarsanız bu hamaklar daha çok Cennet Papağanları için yapılan şeylerdir. Çünkü Cennet Papağanları böyle şeyleri severler ve kafesinde bol miktarda oyuncak olmasını, onlarla oynamayı seven hayvanlardır...

13. cikiciki

cikiciki New Member

Beğenileri:
    0
    videonun basinda muhabbet kuslarini da soyledi..ben de deneme amaclari aylar oncesinden yapmistim tabiki gecekondu gibi durmustu kus ta dolayisiyla carpik mimarinin parcasi olmadi :))

14. Cihat Türkmen

Cihat Türkmen Active Member

Beğenileri:
    0
    Ustam illâki yapılabilir fakat bunlara uyumlu olanlar daha çok Cennet Papağanlarıdırlar... Jako papağanlarının soruya cevap vermesi büyük özelliklerindendir fakat jako kadar olmasa da bazı muhabbet kusları da öyle olabiliyor, bunun gibi bir oran yani :)

Sayfayı Paylaş