Karadeniz Pet

Hava Sogumaya Basladi..Nasil Uyku Cadiri Yapilir Videosu

cikiciki

Meraklı Üye
Havalar sogumaya baslayip,kuslarimizin hastalik haberleri gelmeden ya da hasta usutmus kuslariniz icin cadir yapimi..
[YOUTUBE]Wla0zJXNsHo[/YOUTUBE]

İlginç olmuş ama buna yavru kuşları alıştırabiliriz sanırım çünkü damızlık kuşlar alışmaya bilir diye düşünüyorum

Benim de dusuncem sizin gibi ama tahminen hasta ya da usutmus kus siginacak bir yer gibi gorebilir..havlu coraba biraz vicks bile surulebilir solunum yollarinda sorun varsa :)

Benim kuşlarıma yapsam anca gagalayıp parçalar. :D

Bir arkadas dıodu zevk için yapıyorlarmış seninkilerde o misal heralde çoluk çocukla uğraşmak istemiyorlar hayatlarını yaşıyorlar baksana :D Bide şimdi daha geniş kafes ohh :D

Doğru diyorsun demek benimkiler çocuk yapıp başlarına bela etmek istemiyorlar. :D Özgür takılıyorlar.:p

cavurun kuşları için geçerli bizimkinlere yemez

Aslına bakarsanız bu hamaklar daha çok Cennet Papağanları için yapılan şeylerdir. Çünkü Cennet Papağanları böyle şeyleri severler ve kafesinde bol miktarda oyuncak olmasını, onlarla oynamayı seven hayvanlardır...

videonun basinda muhabbet kuslarini da soyledi..ben de deneme amaclari aylar oncesinden yapmistim tabiki gecekondu gibi durmustu kus ta dolayisiyla carpik mimarinin parcasi olmadi :))

videonun basinda muhabbet kuslarini da soyledi..ben de deneme amaclari aylar oncesinden yapmistim tabiki gecekondu gibi durmustu kus ta dolayisiyla carpik mimarinin parcasi olmadi :))

Ustam illâki yapılabilir fakat bunlara uyumlu olanlar daha çok Cennet Papağanlarıdırlar... Jako papağanlarının soruya cevap vermesi büyük özelliklerindendir fakat jako kadar olmasa da bazı muhabbet kusları da öyle olabiliyor, bunun gibi bir oran yani :)

Geri