petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

havuç isal yapar mı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Gökhan soydan tarafından 6 Kasım 2015 başlatılmıştır.

1. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar kuşuma bgn havuç verdim hareketinde bi farkklılık yok ama ishal olmuş düzelir mi ne yapmalıyım

2. Anıl ATIŞ

Anıl ATIŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    27
    REsim ekliyebilirmsiniz haftada 2 defa verin Ayrıca herşeyin fazlası zarar.

3. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  4. Gökhan soydan

Beğenileri:
    0
    tamam havucu haftada 2 kere sadece yumurta mamasının yanında vercem elmayıda haftada 1 versem yeter heralde bir kuşçu elma çok iyi değildir kuşu hafifletir dedi haftada 1 versem yeter sanırım yumurta kabuğu veriyorum birde yumurta beyazını seviyor mamaya havuc rendelyrm yumurta sarısı ve beyazı rendelyrm yemiyor ama sadece havuç yada yumurta beyazı verince yiyor anlamadım sarısını sevmiyor sanırım yada mamayı sevmiyor mamayıda muhammet çelikten aldım herkes memnun neden yemiyor anlamadım

5. BERK COSKUN

BERK COSKUN New Member

Beğenileri:
    0
    Bizim evde mutfak robotu olmadigi icin ben kaseye 4 tane cici bebe biskuvisi koyuyorum onlari kasikla guzelce toz haline getiriyorum. Uzerine havucu rendeliyorum. Havucun suyu falan cikiyor zaten uzerine kucuk kucuk parcalafigim haslanmis yumurtayi ekliyorum hepsini guzelce ksristiriyorum. Benim kuş bayiliyor buna. Kusum bir aylik 5 gundur bende. Internette pek cok mama cesiti var ama ben bu sekilde yapiyorum.

#5 BERK COSKUN, 7 Kasım 2015
    Son düzenleme: 7 Kasım 2015
  6. Gokhan ERKAN

Gokhan ERKAN New Member

Beğenileri:
    1
    Havucun fazlası yapabilir. Haftada 2 kez mamaya karıştırıp verebilirsin.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. havuç ishal yaparmı

,
  2. havuç suyu ishal yaparmı