Karadeniz Pet

havuç isal yapar mı?

Gökhan soydan

Meraklı Üye
arkadaşlar kuşuma bgn havuç verdim hareketinde bi farkklılık yok ama ishal olmuş düzelir mi ne yapmalıyım

REsim ekliyebilirmsiniz haftada 2 defa verin Ayrıca herşeyin fazlası zarar.

tamam havucu haftada 2 kere sadece yumurta mamasının yanında vercem elmayıda haftada 1 versem yeter heralde bir kuşçu elma çok iyi değildir kuşu hafifletir dedi haftada 1 versem yeter sanırım yumurta kabuğu veriyorum birde yumurta beyazını seviyor mamaya havuc rendelyrm yumurta sarısı ve beyazı rendelyrm yemiyor ama sadece havuç yada yumurta beyazı verince yiyor anlamadım sarısını sevmiyor sanırım yada mamayı sevmiyor mamayıda muhammet çelikten aldım herkes memnun neden yemiyor anlamadım

Bizim evde mutfak robotu olmadigi icin ben kaseye 4 tane cici bebe biskuvisi koyuyorum onlari kasikla guzelce toz haline getiriyorum. Uzerine havucu rendeliyorum. Havucun suyu falan cikiyor zaten uzerine kucuk kucuk parcalafigim haslanmis yumurtayi ekliyorum hepsini guzelce ksristiriyorum. Benim kuş bayiliyor buna. Kusum bir aylik 5 gundur bende. Internette pek cok mama cesiti var ama ben bu sekilde yapiyorum.

0LAWRL.jpg

Son düzenleme:
Havucun fazlası yapabilir. Haftada 2 kez mamaya karıştırıp verebilirsin.

Geri