Karadeniz Pet

Havuçççç :)

[MENTION=14301]Simay Yetiş[/MENTION] [MENTION=13773]Emrehan DİLEKÇİ[/MENTION] [MENTION=8999]alse[/MENTION] ben yaşlı bir insanım at mat dedik kendimiz mat olduk. ben kaçar size iyi eğlenceler. sabah sonucu bana da bildirin :)

yebi bir bilgi sahibi oldun işde

bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olma demişler :D

Unutmam artık merak etme sen abi, hep bu Lokmanın başının altından çıktı zaten :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

[MENTION=14301]Simay Yetiş[/MENTION] [MENTION=13773]Emrehan DİLEKÇİ[/MENTION] [MENTION=8999]alse[/MENTION] ben yaşlı bir insanım at mat dedik kendimiz mat olduk. ben kaçar size iyi eğlenceler. sabah sonucu bana da bildirin :)

Nasıl istersen abim hayırlı geceler... :)

Tabi hatta büyük mamalık lar var yemlikten az daha büyük
onlardan edinin yanlız yumurta koyacaksanız yazın 6 saatten
kışın max 8 saatten fazla tutmayın bozulur yumurta

bana ne önerirsiniz ne yapıyım tek kuş m.kuş var ne yapıyım sadece havuç mu rendelemek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

Aktarcı bence hayırlı geceler herkeze :d <3

Son düzenleme:
@Simay Yetiş @Emrehan DİLEKÇİ @alse ben yaşlı bir insanım at mat dedik kendimiz mat olduk. ben kaçar size iyi eğlenceler. sabah sonucu bana da bildirin :)
hayırlı geceler
Unutmam artık merak etme sen abi, hep bu Lokmanın başının altından çıktı zaten :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:58 --

Nasıl istersen abim hayırlı geceler... :)
lokman değilde başka birileri nin başının altından çıktı sanki :D
bana ne önerirsiniz ne yapıyım tek kuş m.kuş var ne yapıyım sadece havuç mu rendelemek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

bence hiç uğraşma bukadar zahmete deymez sal gitsin :D

Havucu boşver tek kuşunuzu durduk yere kızıştırır
En basiti tuzsuz etimek bi iki dilim ezin un gibi
haşlanmış yumurta yarısını neyaz sarı rendeleyin
yeter daha kapsamlı mama tarifleri var forumda
haftada bir yapın daha sağlık direnç li olur kuşunuz

Havucu boşver tek kuşunuzu durduk yere kızıştırır
En basiti tuzsuz etimek bi iki dilim ezin un gibi
haşlanmış yumurta yarısını neyaz sarı rendeleyin
yeter daha kapsamlı mama tarifleri var forumda
haftada bir yapın daha sağlık direnç li olur kuşunuz

şu eti ekmekleriden bahsediyorsun Ve yarım yumurta sarısı beyazı ile 2. yemliğie koysam olurmu o şekil haftada 1 kere?

Evet etimek tek kuş olduğu
icin yarım yumurta yeter
yemliğe koyun
tabi zamanla alışır
belkide alışıktır
Afiyet olsun

Geri