Karadeniz Pet

Hayalet kaç yaşında ?

Berke Yukel

Yeni Üye
Yeni arkadasım hayalet :) kaç yaşındadır acaba cok uysal ama uçamıyor daha kuyruk kanat kücücük , aldığım adam 1, 1.5 aylık dedi lakin kafasındaki çizgileri belirsiz şimdiden .

Hayalet :)

Doğrudur. Daha göz irisi oluşmamış yavru.

Teşekkür ederim hocam :) peki eğitile bilir dimi ? :) birde kanat ve kuyruk tüyleri cok kısa nezaman ucmaya başlarlar

Daha net fotoğraflar yüklermisiniz.
Bu kuşun tüylerinde ya problem var yada kesmişler.

Son düzenleme:
Hocam nasıl yani tehlikeli veya geri dönülmez bişeymi ? Adam daha yeni yeme düştüğünü ondan küçük olduğunu söyledi

Buyrun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Hocam birde kuşa bi zararı varmıdır bunun canını ykmışlarmıdır ben ne yapmalıyım şimdi

Hocam nasıl yani tehlikeli veya geri dönülmez bişeymi ? Adam daha yeni yeme düştüğünü ondan küçük olduğunu söyledi

Buyrun.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:12 -->-> Daha önceki mesaj 10:50 --

Hocam birde kuşa bi zararı varmıdır bunun canını ykmışlarmıdır ben ne yapmalıyım şimdi

Kusun kanatlarinda problem var ondan ucamiyodur ucus tuyleri yok. Baska kuslarin fotograflarina bakarsan farki gorebilirsin

Peki ne zaman çıkar yada benim ne yapmam lazım şimdi ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:20 -->-> Daha önceki mesaj 12:07 --

Düzeltilebilicek birşeymi çokta sevmiştim aldığım yere geri vermekte istemiyorum

Bu kuşun tüylerinde sıkıntı var. Eğer kesmişlerse kanat tüyleri dökülmeye başladığında çıkabilir. Ama eğer tüy sorunu varsa çıkmayacaktır. Kuyruk tüyünün de olmaması bana tüy sorunu olduğunu düşündürtüyor. Umarım sadece kesilmiştir. Ama her ne olursa olsun bu kuşu bu halde satmak sahtekarlıktır.

Peki ozaman ben geri değitireyim hayaleti ahhh ahh sopalık erifler sopalıkk

Malesef bu kuş camiasında böyle insanlar çok fazla. Dürüst insanlar ise bir elin parmakları kadar neredeyse. Belli insanları bunun dışında tutuyorum. Onların dışında kalanlar haricinde bu büyük çoğunluktan tiksindim açıkçası. Beni kuş beslemekten soğuttular. Sizden kuşu geri alırsa gidip aynı şekilde bir başkasına satacaktır eminim.

Tam egitmelik 30 40 gunluk yavru gunde 10 dk onla konusursaniz uc dort aya konusur. ama diger kusa uzuldum keske vermeseydiniz

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saolun :) hocam benimde bi içim acıdı onuda alıyım vereyim annemlere bagri onuda görürüm hem arada orda ziyan olmasın garibim

Geri