petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayatım Roman-Kemal Sunal Belgeseli

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve Duranettin ERAYDIN tarafından 12 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Duranettin ERAYDIN
    Gizli

[YOUTUBE]mIvgNrdRLj8[/YOUTUBE]

2. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ben Kemal abiyi tanıdığım için çok şanslıydım.Dayımın en yakın arkadaşıydı ve zaman zaman Kemal abinin kreşine giderdik.O zamanlar tabi küçük olduğumuz için anlamazdık değerini.Nerde yaramazlık var biz ordaydık.Hiç unutmam kreşde yemek yaparlardı en alt katda ama biz yemek yemeyi hiç sevmezdik.Biz abimle çikolotaların olduğu dolabı keşfetmiştik ve hep oradan yiyorduk.Kemal abinin bizi görüp kafamızı okşaması ve gülmesi hiç unutamıcağım bir kareydi.Keşke aramızda olsaydıda Kemal abiyle konuşabilseydim Allah mekanını cennet eylesin.

3. Murat KARAYILAN

Murat KARAYILAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Paylaşım için teşekkürler.

4. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İşin ilginç yanı milyon dolarlar harcanıp izlenen filmi 1 kere izleriz.Kemal sunalın filmlerini 500 kez izle yine izlenir.Başka bir adamdı.Gelmez böylesi.İnsan ölür eseri kalır derler.Hiç ölmemiş gibi güldürüyo insanları.Buna ek olarak Şener Şen,Ali şen,Halit akcatepe bunlarda türk sinemasında yeri doldurulamacak üstadlar

5. Okan Tufan

Okan Tufan Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    öldüğünde kalbim çok acımıştı. Bir filminde ölüyordu gerçek sanıp çok ağlamıştım :)

Sayfayı Paylaş