petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayatimda yasadigim en guzel hayvan sevgisi.

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve kaanaslan96 tarafından 22 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. kaanaslan96

Beğenileri:
    10
    10 senedir kuslarla ilgilenirim kusum olmusdu. birkere evcil hediye edilen muhabbetden baska hicbir kusu evcillesdiremedim. tabi kucukdum 3-4 gun once 1-1.5 aylik yavru edindim kendime ve hayatimda gordugum en tatli sey. okuldan gelince direk yanina gidiyorum gunde kac defa aliyorum oynuyorum. ben evdeyken asla kafesin kapisi kapali kalmaz. geldigi 2.ci gunden beri cok iyi alisdi bize. hafif sese karsi nazik ama insan korkusu yok denilicek kadar az. heleki elinizden yemek yedikden sonra istediginiz gibi sevebilirsiniz. daha sevgime sikim bulamasamda. cinsiyetinden emin olmadigim icin. cok acayip bir duygu.

2. Ahmed Demir

Ahmed Demir Active Member

Beğenileri:
    209
    Bulut deniz guzel yakisir yada paşa çınar benim delikanlinin ismi soylemeside kolay

Sayfayı Paylaş