Karadeniz Pet

hayırlı akşamlar arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim :)

• Konbuyu başlatan mehmet fidann
  • Başlangıç tarihi
M

mehmet fidann

Guest
abilerim kardeşlerim öncelikle merhaba 2 çift muhabbet kuşum var bi takım sorularım olucak yardımcı olursanız sevinirim :)

bu çiftimi yavruluktan büyüttüm şuan 1 yaşındalar daha yavru alamadım bu çiftimde dişi daha baskın kafeste erkek biraz pasif kalıyor

Buda 2. çiftim erkeği alalı 4 ay oluyor ona 15 gün önce kızışmış dişi aldım bu çiftim çok iyi anlaşıyorlar bu kafestede erkek daha baskın dişi çok sakin :)

sorum şu arkadaşlar baskın erkekle baskın dişiyi eş yapıp sakin erkekle sakin dişiyi eş yapmak istiyorum acaba faydası olur mu ?

Bence değiştirme
bi daha anlaşmaları
kaynaşmaları
vakit alır
bu şekilde bekle
daha iyi
bence
atar atmaz
sende biliyorsun
olmuyor öyle
beklemektense
hazır çifti bekle

Mehmet oncelikle kuşlarina maşallah kardeşim 2.Ciftten yumurta yakindir dişi baya kizişmiş :) sakin yerlerini değişme birak kalsin . 1.çifte eminim erkek zamanla hakimiyetini kurcaktir . Benim erkekte oyleydi şuan dişiyi dize getiriyor :) bu arada senden heveslendim bi çift daha alicam :D

Bekle 1 ay daha hazir cifti bozma derim

Mehmet oncelikle kuşlarina maşallah kardeşim 2.Ciftten yumurta yakindir dişi baya kizişmiş :) sakin yerlerini değişme birak kalsin . 1.çifte eminim erkek zamanla hakimiyetini kurcaktir . Benim erkekte oyleydi şuan dişiyi dize getiriyor :) bu arada senden heveslendim bi çift daha alicam :D

valla kardeşim al ya gerçekten büyük hastalık bu kuşlar :) Ben bu siteye üye olana kadar 1 çiftim vardı burdan iyice ilham aldım 2 takımıda yaptım biraz deneyim kazanıyım evim müsait üretime geçicem inş. :) evet dediğin gibi 2 çift daha yakın onlar oldu zaten baya baya çiftleşme yakındır :)

valla kardeşim al ya gerçekten büyük hastalık bu kuşlar :) Ben bu siteye üye olana kadar 1 çiftim vardı burdan iyice ilham aldım 2 takımıda yaptım biraz deneyim kazanıyım evim müsait üretime geçicem inş. :) evet dediğin gibi 2 çift daha yakın onlar oldu zaten baya baya çiftleşme yakındır :)
Karşilikli ötüşüyolarmi ? :D

ötüşmek ne kelime kardeşim yapmadıkları şey yok çok fena 2 . çift dişi yuvalığa girip çıkmaya başladı bakalım hayırlısı :)

Aynı benim gibi siteden ilham gelmiş sanada bencede Değiştirme biraz zaman gerek benim bir çift anlaşıyor,Dişi kızışıyor ama kafesten kaçıyor:)diğer çift erkek korkak Dişi kafese hakim bugun çiftleşme video açıyorum Dişi Erkeğe kur yapıyor ama erkek pas vermiyor:)

Son düzenleme:
yok kardeşim çiftler yan yana deil evimiz 2 katlı çiftin biri üst katta biri alt katta :D 1 . çiftimde kafese yaklaştıgımda dişi hemen yuvalığa giriyor kızarmış gibi ötmeye başlıyor :D 2 . çiftimde zaten yuvalığa daha yeni yeni ilgi var zaten dişi geleli 15 gün oldu yeni yeni alışıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Aynı benim gibi siteden ilham gelmiş sanada bencede Değiştirme biraz zaman gerek benim bir çift anlaşıyor,Dişi kızışıyor ama kafesten kaçıyor:)diğer çift erkek korkak Dişi kafese hakim bugun çiftleşme video açıyorum Dişi Erkeğe kur yapıyor ama erkek pas vermiyor:)

cihan bey valla bu site gerçekten çok faydalı oldu bana baya bi bilgi sahibi oldum 1 tane boş oda var bakalım biraz daha deneyim kazanıyım o odada salma üretimi yapmayı düşünüyorum 7 8 çiftle

yok kardeşim çiftler yan yana deil evimiz 2 katlı çiftin biri üst katta biri alt katta :D 1 . çiftimde kafese yaklaştıgımda dişi hemen yuvalığa giriyor kızarmış gibi ötmeye başlıyor :D 2 . çiftimde zaten yuvalığa daha yeni yeni ilgi var zaten dişi geleli 15 gün oldu yeni yeni alışıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

cihan bey valla bu site gerçekten çok faydalı oldu bana baya bi bilgi sahibi oldum 1 tane boş oda var bakalım biraz daha deneyim kazanıyım o odada salma üretimi yapmayı düşünüyorum 7 8 çiftle
Bence yanyana koy :D ustalar oyle diyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

Yumurta alman kolay oluyomus

Kardeş sanki hayallerimiz aynı:)bizim bir Dükkan var şimdiden oraya göz koydum anneyi ikna etmeye uğraşıyorum ama kılın biraz soğuk olur diye tedirginim

yok kardeşim koyamıyorum malesef üst kattaki çiftimi annem izin vermiyor aşşa indirmeme çok seviyor onları bide 4 kuş bi arada çok ses yaparlar

cihan bey valla aynı durumdayız ya bende valideyi kandırmaya çalışıyorum çok kokar sen onlara bakmazsın diyip duruyor ama oda kuş bakmak için muazzam biyer kışın soğuk falan işlemez zaten yapıcam ama biraz daha zaman geçsinde :D

cihan bey valla aynı durumdayız ya bende valideyi kandırmaya çalışıyorum çok kokar sen onlara bakmazsın diyip duruyor ama oda kuş bakmak için muazzam biyer kışın soğuk falan işlemez zaten yapıcam ama biraz daha zaman geçsinde :D
Nasil kandirabiliceksen banada dede bende uygulayayim :D

kardeşim benim genelde uyguladığım taktik onların onayını almadan kuşları alıp gelicem ondan sonra mecbur kabullenicekler :D

faceden ekliyim seni kardeşim sen tam benim kafadansın konusuruz face adreii yolla :)

Geri