petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hayırlı akşamlar arkadaşlar bi yardımcı olursanız sevinirim :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mehmet fidann tarafından 24 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. mehmet fidann

abilerim kardeşlerim öncelikle merhaba 2 çift muhabbet kuşum var bi takım sorularım olucak yardımcı olursanız sevinirim :)

bu çiftimi yavruluktan büyüttüm şuan 1 yaşındalar daha yavru alamadım bu çiftimde dişi daha baskın kafeste erkek biraz pasif kalıyor

Buda 2. çiftim erkeği alalı 4 ay oluyor ona 15 gün önce kızışmış dişi aldım bu çiftim çok iyi anlaşıyorlar bu kafestede erkek daha baskın dişi çok sakin :)

sorum şu arkadaşlar baskın erkekle baskın dişiyi eş yapıp sakin erkekle sakin dişiyi eş yapmak istiyorum acaba faydası olur mu ?

2. Serdar Şerifoğlu

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Bence değiştirme
    bi daha anlaşmaları
    kaynaşmaları
    vakit alır
    bu şekilde bekle
    daha iyi
    bence
    atar atmaz
    sende biliyorsun
    olmuyor öyle
    beklemektense
    hazır çifti bekle

3. Ediz Edizoğlu

Mehmet oncelikle kuşlarina maşallah kardeşim 2.Ciftten yumurta yakindir dişi baya kizişmiş :) sakin yerlerini değişme birak kalsin . 1.çifte eminim erkek zamanla hakimiyetini kurcaktir . Benim erkekte oyleydi şuan dişiyi dize getiriyor :) bu arada senden heveslendim bi çift daha alicam :D

4. Gürkan GÜLER

Altın Üye

Beğenileri:
    23
    Bekle 1 ay daha hazir cifti bozma derim

5. mehmet fidann

valla kardeşim al ya gerçekten büyük hastalık bu kuşlar :) Ben bu siteye üye olana kadar 1 çiftim vardı burdan iyice ilham aldım 2 takımıda yaptım biraz deneyim kazanıyım evim müsait üretime geçicem inş. :) evet dediğin gibi 2 çift daha yakın onlar oldu zaten baya baya çiftleşme yakındır :)

6. Ediz Edizoğlu

Karşilikli ötüşüyolarmi ? :D

7. mehmet fidann

ötüşmek ne kelime kardeşim yapmadıkları şey yok çok fena 2 . çift dişi yuvalığa girip çıkmaya başladı bakalım hayırlısı :)

8. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Aynı benim gibi siteden ilham gelmiş sanada bencede Değiştirme biraz zaman gerek benim bir çift anlaşıyor,Dişi kızışıyor ama kafesten kaçıyor:)diğer çift erkek korkak Dişi kafese hakim bugun çiftleşme video açıyorum Dişi Erkeğe kur yapıyor ama erkek pas vermiyor:)

#8 Cihan UYĞUR, 24 Aralık 2014
    Son düzenleme: 24 Aralık 2014
  9. Ediz Edizoğlu

Kafesler yanyanami kardeş :D birbirlerine sinirlenmiyolarmi veya yuva koruma ic gudusu falan olmuyomu :D

10. mehmet fidann

yok kardeşim çiftler yan yana deil evimiz 2 katlı çiftin biri üst katta biri alt katta :D 1 . çiftimde kafese yaklaştıgımda dişi hemen yuvalığa giriyor kızarmış gibi ötmeye başlıyor :D 2 . çiftimde zaten yuvalığa daha yeni yeni ilgi var zaten dişi geleli 15 gün oldu yeni yeni alışıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:55 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

cihan bey valla bu site gerçekten çok faydalı oldu bana baya bi bilgi sahibi oldum 1 tane boş oda var bakalım biraz daha deneyim kazanıyım o odada salma üretimi yapmayı düşünüyorum 7 8 çiftle

11. Ediz Edizoğlu

Bence yanyana koy :D ustalar oyle diyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:57 -->-> Daha önceki mesaj 19:56 --

Yumurta alman kolay oluyomus

12. Cihan UYĞUR

Cihan UYĞUR Active Member

Beğenileri:
    16
    Kardeş sanki hayallerimiz aynı:)bizim bir Dükkan var şimdiden oraya göz koydum anneyi ikna etmeye uğraşıyorum ama kılın biraz soğuk olur diye tedirginim

13. mehmet fidann

yok kardeşim koyamıyorum malesef üst kattaki çiftimi annem izin vermiyor aşşa indirmeme çok seviyor onları bide 4 kuş bi arada çok ses yaparlar

14. Ediz Edizoğlu

Bakalim ben ne yapicam sesten korkuyorum :/

15. mehmet fidann

cihan bey valla aynı durumdayız ya bende valideyi kandırmaya çalışıyorum çok kokar sen onlara bakmazsın diyip duruyor ama oda kuş bakmak için muazzam biyer kışın soğuk falan işlemez zaten yapıcam ama biraz daha zaman geçsinde :D

16. Ediz Edizoğlu

Nasil kandirabiliceksen banada dede bende uygulayayim :D

17. Devrim GELİR

kuşların kafeslerinin ayır bence

18. mehmet fidann

kardeşim benim genelde uyguladığım taktik onların onayını almadan kuşları alıp gelicem ondan sonra mecbur kabullenicekler :D

19. Ediz Edizoğlu

Hadi bakalim beni heveslendirdin ben bi kuş arayışına girim :D

20. mehmet fidann

faceden ekliyim seni kardeşim sen tam benim kafadansın konusuruz face adreii yolla :)

Sayfayı Paylaş