petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayırlı cumalar Cinsiyet Ayrımı HK. Yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ömer Acar tarafından 25 Mart 2016 başlatılmıştır.

1. Ömer Acar

Ömer Acar New Member

Beğenileri:
    0
    herkese hayırlı cumalar Cinsiyet ayrımı yapamıyorum elimde bu resim var ama bu resimden hiç bi şey anlamıyorum Cinsiyet ayrımı neye göre yapılır nelere dikkat etmem gerek yardımlarınızı bekliyorum ???:confused::confused:

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Mavi ve mor çereler erkek, kahve rengi, beyaz, beyazlık olan kısmi açık mavi çereler dişi.

3. Ömer Acar

Ömer Acar New Member

Beğenileri:
    0
    peki Cere Dışında başka ayırt edici özellikler yok mu ?

4. SencerSancak

SencerSancak Active Member

Beğenileri:
    54
    Cere dışında kesinlikle olmasada anlaşılır özellik vardır.Bu özellik ise dişi kuşların kuyruktüylerinin uçarken daha geniş olması erkeklerin ise uçarken düz ve ince olmasıdır.Ancak dediğim gibi bu %100 kesin değildir.En belirgin özellik cere rengidir.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:36 -->-> Daha önceki mesaj 22:34 --

İstersen kuşunun fotoğrafını at bir yorumda bulunalım ama cere kısmı belli olsun.

5. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Kuşun Fİsinde altın yüzük bağlı ip sallandıranlar. Kuşu avucuna alıp kuyruğuna bakanlar var. Bana hiç inandırıcı gelmiyor bunlar.
    DNA testi yaptırabilirsin bir de. :D

Sayfayı Paylaş