petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayırlı kandiller

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sevgi Usta tarafından 8 Nisan 2016 başlatılmıştır.

1. Sevgi Usta

Sevgi Usta Member

Beğenileri:
    1
    Yardım edermisiniz?

Erkek kuşum yumurtaları yiyordu çiftleştikten sonra kafeslerini ayırdım şuan iki yumurta var 1 haftayı geçti erkeği yanına koymalımıyım? Birde erkeği değiştirip yavru almayı düşünüyorum dişi eğer yavrular çıkarsa kendi bakabilir mi? Bir sorum daha var bir arkadaşımın dişi kuşunun ceresinde pul pul gibi sertlik var ben mantar olabilir diye düşündüm ilgisiz kaldı. Sürekli orasını bir yere vuruyor ilerletirmi acaba? Şimdiden teşekkürler baya uzun bir yazı oldu hakkınızı helal edin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:38 -->-> Daha önceki mesaj 20:11 --

Yardım edermisiniz?

#1 Sevgi Usta, 8 Nisan 2016
    Son düzenleme: 8 Nisan 2016

Sayfayı Paylaş