petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hayırlısı olsun

Konusu 'Havadan Sudan' forumundadır ve ilyasanka tarafından 18 Eylül 2015 başlatılmıştır.

1. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Evde besledigim 3 cift muhabbet kuşumdan bir tanesi ayın 13 inde yumurta yaptı su anda dişi devamlı yuvalıkda kuluckaya yattıyor.diger ciftim 1.5 ay oldu ciftlesti ama yumurtaları olmadı diger ciftim ise simdilik öyle duruyor.aksilik olmazsa tek ciftle yavrularım olacak artık buradan bu sekilde yürür gideriz:)))

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  3. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    En son baktıgımda iki yumurta vardı abi açmadım tekrardan bakmadım rahatsız olmasın diyeama devamlı yuvada cıkmıyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:26 -->-> Daha önceki mesaj 21:25 --

2 yumurta varken kafesde dururken simdi hep yuvalıkda demekki 3-4 rhat olmustur belki 5 bilemiyorum bakmadım kaldırmıyorum kuşu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:27 -->-> Daha önceki mesaj 21:26 --

Içeriden devamlı ses geliyor ymurta ceviriyor galiba :))

4. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
  5. ilyasanka

ilyasanka New Member

Beğenileri:
    0
    Ciftlesen kuşumda yumurta dökse dökmedi 1.5 aydır iki cift birden güzel olacak ama bakalım nasip

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:29 -->-> Daha önceki mesaj 21:28 --

sagol abi ins kazasız belasız saglıkla yeme düşürler

Sayfayı Paylaş