Karadeniz Pet

Hayırsız Evlatlarım :)

AliismailERTAŞ

Emektar Üye
[Bu çift ilk göz nuru çiftim, Erkeği jumbo irilikte bir kabak İngiliz, dişisi çeklerden biraz daha iri bir tepeli mantolu, yaklaşık 10 aydır bendeler, gözlerinin içine bakıyordum, yumurtlamaları için, yapmadığım etmediğim kalmadı, çiftleştiğini gördüğüm halde yumurtlamadılar,

Bu da bugün gördüğüm hayırsız evlatlarımın yaptığı iş, yumurtayı yemiş dürzüler :):mad::mad:

ali hocam hemen cezalandır ya yenisini yapsınlar zararı karşılasınlar yada sende onları ye :)

Az kaldı hazırladım giyotini
_proje.jpg

işte budur hocam kafese yakın görecekleri bir yere koydun değil mi ???

şimdi onlar düşünsün !!

Tecrubesizlik olabilir inşaallah devamı gelecektir

[MENTION=2216]Yusuf Kürşat AKKUŞ[/MENTION] umarım bir daha yapmazlar aynı hatayı, yoksa idam kararı vereceğim :p

Sevenleri ayırın üstad , akılları başına gelsin :)

Bugün ikinci yumurtalarını da yemiş sıpalarım :(

abi neden yemis sorsana bi :)

Kalsiyum eksikligi olabilirmi abi..Insallah sag saglim yavrularina kavusursun abi..Artik zamani geldi bence ..O kadar emek verdin al artik su kuslarin meyvesini..

Bilmiyorum [MENTION=2]Serkan ERKAN[/MENTION] kalamarları kumları eksik kalmıyor kümeste, bunlara verdiğim mamaya biraz daha kalamar tozu ekleyip vereceğim artık, yarından itibaren nöbetteyim, yumurtlar yumurtlamaz alacağım altından :) diğer takımlarımda yumurtlamaya başladı,

haydaaa 2. yumurtada mı gitti ... ya bunlar hakkaten hak ediyo artık cezayı

Masallah abi..artik zamani geldi dedigim gibi bu saatten sonra guzel gunler seni bekliyor olacak insallah..

Aldım karşıma ikisini de konuştum yapmayın etmeyin, işe yaradı sanırım

Heyy masallah super valla..Insallah bu kulucka da sorun yasamazsin abi..yavru ciktiginda da resimleri bekliyoruz...

Hayırlı olsun abi yavruların fotoğraflarında bekliyoruz hayırlısıyla