Karadeniz Pet

hayret durum

• Konbuyu başlatan hasta8
  • Başlangıç tarihi
H

hasta8

Guest
İKİSİNİ ALALI 1SAAT OLMADI ÇİFLEŞDİLER WALLLA:eek:

10dk inmedi üstünden sarı olan erkek 30tl mavi dişi 25 tl aldım ayrı yerlerden

uzun zamandır bu gunu bekliyorlarmus demekki ikiside asiri kizistiklari içindir

Sevindim sizin adınıza,
Kuşa alışması 10 dakika
Eve alışması 30 dakika
Eş ile kur yapması 20 dakika
Çiftleşmesi ise paha biçilemez.

Umarım sağlıklı yavrular alırsınız.

çok şanslısın . :) ben kuşlara suite oda ayarladım hala beklıyorum :)

Ne şans var sizde helal olsun alalı 1 saat oldu hemen tık diye çiftleştiler , ben alalım kaç ay olacak bilmiyorum tık yok valla ne nijerler ne ballar ne vitaminler verdim tık yok valla en sonunda tüp muhabbet bebeğine başvuracam valla. Neden şansızım ben bu kadar :D

şansa bakyaaaaa.bizde çiftleşsin diye biyerlerimiz yırtıyoruz.neredeyse kuşlara evde youtube den muhabbet çiftleşme videoları izleticem.neyse dostum çok hayırlı olsun sağlıklı yavruların olsun

ilk görüste ask olsa gerek<3

Çok sevimli buldum ya :) bu kadar olmaz ben de üç günde eş tuttular birbirlerine alıştılar diye seviniyorum :)

video çekmişdim aldıgım adama gösderdim adam şaşırdı 160tl teklifetdi olmazdedim-------------yumurta ne zman olur--dişi yuvalıga girip çıkıo

Vay arkadaş :( Yaklaşık 7 aydır birlikteyiz ben ve saftirik kuslarim. Daha yeni yeni kur yapıyorlar birbirlerine... Yemedikleri kraker mama gaga taşı kalamar kemiği kalmadı he nijer de var aralarında, evdeki insanlardan iyi besleniyorlar kısaca ama tik yok... Masallah arkadaşım, allah bize de nasip etsin

1 hafta veya 10 gün

ramazan oldu tarzan diyon yani

inş ...ama erkek olanı 10dk izledim almadan önce kafesdeki dişileri hepsini sulanıo kafa sallıo onun için aldım--dişide rasgele sokak satıçılarından aldım

evet önceden tanişiyor olmasa olmazdi benımkiler 3 aydır eşler daha bi tık yok kur yapma dşinda

Geri