Karadeniz Pet

Hazin Son!!!

Yüksel BULUT

Paylaşımcı Üye
Merhabalar dün gece başka bir eşe ait olan erkek kuşum yuvaya girmiş,Neden girdiğini anlamış değilim.Yanındaki yuvada yatan başka bir dişi diğer anlamıyla kafesin piskopatı erkek olan kuşumu öldürdü :(.Aynı şekilde diğer dişi kuşada yapmıştı.Onu kurtardım yalnız bunda hasar büyük olduğu için elimde öldü yavrum :(.Salma kafeste 3 adet yuva var yuvaların hepsini sahipleniyor.Ne yapacağımı bilmiyorum.Diğer dişiylede dövüş ediyordu onu ve eşini başka kafese koydum.Bu seferde yandaki yuvaya erkek girdi diye sen tut erkeği ölümüne döv.Ne yapacağımı şaşırdım valla.Altında yumurta olmasa verecem.Bu kadar uyumsuz bir dişi görmedim.

kBLnLA.jpg

ZkQ7QZ.jpg

g8VZVR.jpg

Pk6PPN.jpg

İşte buda katil dişi kuş
A76570.jpg

YkWrk6.jpg

v58n5v.jpg

Yazik yaaa cok uzuldum... Basiniz saolsun :(

O dişiyi salmanın içinde ayrı bir kafese koysaniz nasıl olur?

Geçmiş olsun

Geçmiş olsun.Arkadaşların dediği gibi başka üzücü olaylar olmadan dişiyi eşiyle ayrı bir kafese koymak daha doğru olacaktır.

3 ay boyunca kafeste kaldılar eş olmadılar.Salmaya çıktıktan 10 gün sonra eş oldular ve yumurtladı.
Dediğiniz gibi yumurtayla birlikte ayrı bir kafese koydum,yalnız 2 saat takip etmeme rağmen yuvaya girmedi hep telde asılı kaldı dışarıya öylece bakıyordu.Salmaya geri atınca hemen yumurtaya yattı ne yapacağımı şaşırdım kaldım.

3 ay boyunca kafeste kaldılar eş olmadılar.Salmaya çıktıktan 10 gün sonra eş oldular ve yumurtladı.
Dediğiniz gibi yumurtayla birlikte ayrı bir kafese koydum,yalnız 2 saat takip etmeme rağmen yuvaya girmedi hep telde asılı kaldı dışarıya öylece bakıyordu.Salmaya geri atınca hemen yumurtaya yattı ne yapacağımı şaşırdım kaldım.
Ben sizin yerinizde olsam. Diğer kuşlardan geçeceğime yumurtalardan geçerdim. Hem 2 saat gibi kısa bir sürede birsey anlaşılmaz. Bende kafesi ayırın ama kafes salmanın içinde kalsın.

Geri