Karadeniz Pet

Hazır ele alıştırılmış yavru mubiş(g0rky06)

g0rky06

Onursal Üye
Biraz araştırdımda hazır ele alıştırılmış konuşmaya hazır muhabbetkuşu satan kimse yok bende kendi yavrularımı ele alıştırıp kafesiyle beraber sahiplendirmeyi düşünüyorum hem muhabbet kuşlarımın yem ve mama bakım parası çıkmış olur hemde ele alıştıramayan arkadaşlar aradıgını bulmuş olur.

Yer :Ankara

Ele alışkın cekoslavak 40-50 günlük mubiş + kafes =100 tl civarı fiyat düşünüyorum
[YOUTUBE]ObOoR_9l1Yc[/YOUTUBE]
M9NRyk.jpg

10647675_10152695759349208_959998376_n.jpg

Bu yavru da 23.gunluk parmakta durmaya alisti
5pPq6d.jpg

Şuan yuvadan atlamak üzere olan 3 adet yavru daha var sipariş alınır :)

20140907_083624.jpg

Son düzenleme:
çok iyi düşünmüşsünüz keşke herkes bunu yapsa. ben üretseydim ben de sizin gibi yapmayı düşünüyordum aklın yolu bir. alışık kuşa talep var.

çok iyi düşünmüşsünüz keşke herkes bunu yapsa. ben üretseydim ben de sizin gibi yapmayı düşünüyordum aklın yolu bir. alışık kuşa talep var.

İyi fikir, başarılar..
İstanbulda Tugay Gökçe var bu işi yapan ama, forumdaki ismini hatırlamıyorum.

Ama insanlar genelde petshoplardan uçuk paralar vererek kuş sahibi olmayı tercih ediyorlar. Oysaki buradaki arkadaşların kuşları o kadar güzel ve uygun fiyatki ben bu ınsanlara akıl sır erdiremiyorum :D

Maşallah güzel kuşlar alana hayırlı olsun

- Çağrı Gökçek -

Ama insanlar genelde petshoplardan uçuk paralar vererek kuş sahibi olmayı tercih ediyorlar. Oysaki buradaki arkadaşların kuşları o kadar güzel ve uygun fiyatki ben bu ınsanlara akıl sır erdiremiyorum :D

kesinlikle katılıyorum. benim arkadaşım muhabbet alacaktı bana danıştı nerden alayım diye. bu siteyi söyledim. ele alışık yavru ilanları oluyor dedim. ama gitmiş petshoptan almış. şimdi alıştıramıyorlar...

kesinlikle katılıyorum. benim arkadaşım muhabbet alacaktı bana danıştı nerden alayım diye. bu siteyi söyledim. ele alışık yavru ilanları oluyor dedim. ama gitmiş petshoptan almış. şimdi alıştıramıyorlar...
herkez öyle yapıyor sonucu belli yabani en fazla 1 yıl yasayan pakistan yada yerli kuşlar. Bide kampanya yazarlar kafes + kuş 80 tl

kuşunuz öyle tatlı ki alasım geldi. ama benim de erkek mubişim var busefer birlik olup bana yüz vermezler belki :S benim kuşum da alışık konuşuyor hatta. kafamda hep bu soru var aaba yanına arkadaş alsam mı? bazen sürekli yanında olmıyorum çünkü.

kuşunuz öyle tatlı ki alasım geldi. ama benim de erkek mubişim var busefer birlik olup bana yüz vermezler belki :S benim kuşum da alışık konuşuyor hatta. kafamda hep bu soru var aaba yanına arkadaş alsam mı? bazen sürekli yanında olmıyorum çünkü.

benımde evde konusan erkek kusum var onla yerde oynuyorlar ama benım eski kus pek esyalarını paylasmayı sevmedıgı ıcın dırek kovalıyor bu kücügü :D

Hayırlı satışlar :)

Sen baya kuş bakımında profesyonel olmuşsun ya :D

Hayırlı satışlar :)

teşekkür ederim :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:44 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

Yavrumuzla suan :)

M9NRyk.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:09 -->-> Daha önceki mesaj 19:44 --

23.gunu parmakta durmaya alisti
5pPq6d.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:24 -->-> Daha önceki mesaj 20:09 --

Kuşlar yeme düşmeye hazırlanıyorlar :D

Geri