Karadeniz Pet

Hazır Mama Hakkında ?

• Konbuyu başlatan Burak Bilici
  • Başlangıç tarihi
B

Burak Bilici

Guest
Merhaba Arkadaşlar...
2D9O1Y2A.jpg

Bu Mamayı Aldım Nasıl Kullanılacagı Hakkında Fİkrim Yok Islatıpdamı Koyucam Yemliğe Bilgisi Olan Varmı ?

yan tarafında yazmıyormu.yazmıyorsa biraz havuç rendeleyip içine katarsan nemlenir

toz mu mama ? kuru şekilde

en iyi yöntem havuç ile nemlendirmek, bir parça havucu rendeleyin, suyunu sıkın, içine havuç tel tel oluncaya kadar kuru mama ekleyin...diğer bir yöntem rusk ile nemlendirmek....

Ben almıştım kuşlar yüzüne bile bakmamıştı aynen doğaya döktüm artık kendim hazırlıyorum mamayı.

Ben kanaryalarım da muhabbet kuşlarımda bu mamayı kullanmadım hiç fakat anlaığım kadarıyla toz mama ve nemlendirmek istiyorsunuz rusk diye bir madde var bulabilirseniz eğer ondan alırsanız iyi olur havuç vs ile uğraşmazsınız ama bulamazsanız havuçta bir çözüm

Videoya dikkat edin

http://www.youtube.com/watch?v=8iGQNrDLKS0

Son düzenleme:
ben en küçük bebeğe bu tarz bir kuru mamayı natural di sanırım markası pirinç unuyla pişirip verdim şırıngayla. ezerek. içinde bulunduğumuz hafta içeisindede az miktarda tabana serpiorum. sulandırınca serperek yiyor her taraf batıyor. havuç rendesi de karışınca zevkle yiyor paşam. deneyebilirsiniz.

ben quik e pek güvenmiyorun zaten ne var ise büyük marka diyerekten alınan urunlerde cıkıyor normaldir kullanımının yazmaması

Arkadaşlar Bilgileriniz Önerileriniz İÇin Teşekkürederim...

keşe sitemizdeki üretimci arkadaşlardan sipariş etseydin.hemde güvenilir olurdu,içinde ne var ne yok bilirdin

Okan bey haklısınız aslında hem de siteye destek olmus oluruz gecen ben bir yem eleme makinası aldım memnun kaldım aslında ama bilmiyorum nerden alacagımı

bende ilk başlarda kullandım bu mamayı sade olarak verdim kuşlarıma severek yediler ama serkan beyin hazırladığı mama karışımını aldıktan sonra kullanmadım bir daha kullanmam :D

bende ilk başlarda kullandım bu mamayı sade olarak verdim kuşlarıma severek yediler ama serkan beyin hazırladığı mama karışımını aldıktan sonra kullanmadım bir daha kullanmam :D

mama karışımını nerden buldunuz forumda varsa hazırlanışı malzemleri filan link atarmısın ?

Geri