petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hazır mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Can Bey tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    işten dolayı mama yapmaya bazen vaktim olmuyor. hazor mamalar var satılan onları alsam havuç karıştırsam versem bir sorun olur mu

2. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Kaliteli içeriği belli olan markaları tercih ederseniz sorun olmaz.

3. Can Bey

Can Bey Member

Beğenileri:
    0
    İnternetten sipariş vereceğim marka vs vamı peki petshoplarda açık mamalar oluyor

4. Uğur GENÇ

Uğur GENÇ Moderator

Beğenileri:
    269
    Açık satılan mamalar 5 kg lık kovalardan bölünerek satılıyor. Markasını ve son kullanma tarihini göreceğiniz kovalardan açık olarak alınabilir.

5. Nevzat Samet BAYKAL

Nevzat Samet BAYKAL Active Member
    Yönetici

Beğenileri:
    77
    Ben Orlux mama kullanıyorum. Gayet iyi bana kalırsa. Bölünmüş haldeki mamaları 1250 gr şeklinde alüminyum folyolarda oluyor. O yüzden aldığınızda mama açılmadığından bölünmüş halde olsa bile tazeliğini koruyor. Bölünmüş alüminyum folyada mama bulursanız alın derim.

Sayfayı Paylaş