petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hazir Mama

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Tuncay ÇAĞATAY tarafından 27 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Tuncay ÇAĞATAY

Arkadaslar sizce en iyi hazir mama markasi hangisidir?

2. smyrna

smyrna Guest

günaydın.. ben quik marka mama almıştım severek yedi

3. Tuncay ÇAĞATAY

bir cok mama cesiti var ama en iyisi hangisi bilmiyorum.

4. Duranettin ERAYDIN

ben kendim hazırlıyorum breddmax mama katkısıda ekliyorum.

5. Kaan KARAN

Kaan KARAN Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Piyasada bir çok mama var, en önemlisi kuşlarınızın severek yediği mama çeşididir, ben yaptığım araştırmalara göre bana cede mamayı önerdiler, kuşlarım severek yiyor ama biraz pahalı, inci, aktiv mama vb. diğer önerilen mamalar, ben witte molen ballı nemli mama kullandım ama kuşlarım sevmedi ve kokusu da iyi değil, bunlar dışında piyasada deli nature mama da var, 4 kg 35 lira, fiyatı uygun, ben almayı düşündüm ama alışveriş sitesinde kredi kartı ile alımda sorun yaşadığım için cede mama ile devam ediyorum...Bu arada kurtlu olmamak şartı ile kanarya mamalarının bazıları muhabbet kuşları içinde kullanabilirsiniz, kurtlu olmamasına dikkat edin, kurtlu mamalar kanaryalar için kullanılıyor...

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu hazır mama çeşitleri ve fiyatları

,
  2. quik mama kullananlar kuş

,
  3. muhabbet kuşu mama markaları

,
  4. cede mama kullananlar