petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hazırladığım mama hakkında yorum

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ilkecik22 tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

1. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet çiftim için hazırladığım mamaya ; irmik , mısır unu , bebe bisküvisi , haşhaş , haşlanmış yumurta , havuç koyup blenderda un ufak ettim.Sonra dışarıda kuruttum . Şu an buzdolabında saklıyorum. acaba bozulur mu ? Değerli yorumlarınızı bekliyorum...

2. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    haşlanmış yumurta ve havucu eklemeyecekseniz bozulur, şöyle yapacaksınız, yumurta ve havuç hariç diğerlerini blandırdan geçirin, bir kaba doldurun, mama yapacağınız zaman yarım yumurta yarım havuç (bir çift kuş için) rendeleyin Blandırdan geçirmeyin rendeleyin, sonra iki çorba kaşığı diğer kuru olan karışımdan atın karıştırın, lapa olmayacak şekilde, kuşlarınıza verin afiyet olsun, 8-9 saat sonrada kaldırın

3. ilkecik22

ilkecik22 New Member

Beğenileri:
    0
    çok teşekkür ederim.....

Sayfayı Paylaş