petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

hazırlanan mama dolapta dayanır mı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve Hülya & Nebil UÇAK tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Kolay gelsin cümleten herkese ben bişey soracaktım 2 çift muhabbet kuşum var mama yaptım onlara yumurtalı havuçlu verdim severek yiyorlar arttı dolaba koysam 2 gün sonra versem bozulur mu acaba zarar verir miyim kuşlarıma:confused:

2. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    bozulur yumurtalı oldugu için

3. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Emin olmak istedim tşk ederim murat bey o zaman 2 gün sonra yeni mama hazırlayacam tşk ederim

4. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    az yapın fazlasını atın kendine yumurta hasla ceyrek parcasını rendele kuslara

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:07 -->-> Daha önceki mesaj 15:06 --

kafestede 2 saatten uzun tutmayın bu sıcaklarda

5. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tşk ederim dikkat edecem az yapim öz yapim evet fazla kalmamalı haklısınız 2 güne 1 yapmam yeterli olur değil mi yoksa 2 güne 1 vermem fazla mı olur

6. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    Şahsen ben 1 yada 2 gün dolapta saklıyorum bozulmuyor . Yumurtayın haslayın dolaba koyun 2 gün sonra yine yenilebiliyor.

7. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Mamayı güzel yapmışım ki daha 6 gündür bende olan yeni aldığım çiftim mama için kavga ediyor diğer çiftim de zaten tadını biliyordu her çifte tek mamalık koyuyorum birbirleriyle didişiyolar birlikte yiyemiyorlar biri tüneğe geçiyor diğeri yemeğe geçiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:32 -->-> Daha önceki mesaj 15:31 --

Yani kuru mama yumurta ve havuç karışımını mı saklıyorsunuz bozulmuyor doğru mu anlamışım

#7 Hülya & Nebil UÇAK, 18 Temmuz 2014
    Son düzenleme: 18 Temmuz 2014
  8. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    evet dun yaptım kuru mama ve yumurtayı artanı dolaba koydum bugun sımdı eve gıdınce tekrar verıcem

9. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Kokusunda hiç değişiklik oluyor mu acaba1 saat önce yaptım pazar sabahı tekrar versem sorın olur mu

10. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    yarın ver sonrada at 2. günü fazla bekleme yınede

11. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Tamam dikkat ederim her gün mama vermenin kuşlara zararı olur mu

12. g0rky06

g0rky06 Active Member

Beğenileri:
    19
    olur tabikide. Yaglanma yapar fazlasıda zarar. Kulucka döneminde hergün verebilirsiniz. Diger zamanlar haftada 2 yada 3 yeterli

13. Hülya & Nebil UÇAK

Beğenileri:
    0
    Çok iyi anladım tşk ederim o zaman az ve öz yapacam haftada üç verecem çünkü yeni çiftimin dişisinin çere rengi beyaz gibi hemen kahverengiye dönsğn kızışsın ki çiftleşme olsun

Sayfayı Paylaş