Karadeniz Pet

Hazırlar mı?

huseyinvurur

Yeni Üye
Arkadaşlar herkese merhabalar bizim ufaklıklar benim ilk çiftim mavi olan Ocak sarı ise Haziran ayından beri benimle birlikte sizce yuvalık takmak için su an uygunlar mı yoksa beklemeli miyim? Sağlıkları herşeyden önemli tabiki teşekkürler şimdiden
d00f92bfa5f1fb2bb0b8234c9497e15d.jpg

471e893f59e8efe52aaa3767341b1534.jpg

1afde6914f2b0578149a1b026190f9a4.jpg

9773d3a9b87b0c3dd71eb21548e33a1b.jpg

c7f797e07b8f34c96cc1d1455a821d9b.jpg

f7fcbe8bf9e9bb6712b11824b84e4c7d.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:57 --

983bf39041fd2d2b396fbba2fdaedfda.jpg

Dişi kuş kızışmış erkekte de problem yok gibi anlaşma durumlarına bakmak gerekir yem kusma ayak atma var mı bunları görmek herekir
Ama Siz her halukarda yuvayı takın
Dişi kendini yumurtlamaya hazır hissederse önce yuvayı düzenler sonra erkekle kurlaşmaya başlar

İkisi de kızışmış ve yaşları da uygun gibi bence takın yuvalık

Yuvalık takılmasında bir sorun olmaz, her ikiside uygun durumda kendilerini hazır hissettiklerinde olacaktır.

hiç durma

vitamin
mama takviyesi ile birlikte yuvayı tak

yavruları bekle:)

Herkese ilgisi için teker teker çok teşekkürler Levent Hocam acemilikten görünüşe aldanıp bu kafesi almıştım nasıl bir şey önerirsin?

kafes değiştirme imkanın varsa bence de değiş. çiftin mükemmel gerçekten maşallah kesinlikle çok güzel yavruları olur. yavruluk koyma zamanı gelmiş

[MENTION=15407]huseyinvurur[/MENTION] Çifthane tarzı geniş bir kafes olabilir. Yatay telli olabilir. Pirinç olursa daha sağlıklı olur. Tavalı olması temizlik açısında da önemlidir. Kapı sayısı en az 3 olmalıdır. Bu arada kuşlar da hazır duruyorlar. Önce kafesi değiştir, sonra yuvalık tak derim. En yakın sürede istediklerinin olması dileğiyle; iyi forumlar.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:57 -->-> Daha önceki mesaj 13:01 --

[/COLOR]
diğer arkadaşlarlın dediği gibi kuşlarınız hazır. size örnek bir üretim kafesi linki gönderiyorum. nette ya da pet shoplarda arayınız.
45x35 Kat Eklenebilir Kafes-0057 36,90 TL Sanalpazar.com'da 53179187
Yukarıdaki kafes son derece büyük bir kafestir. kuşlar içerisinde çok rahat hareket ederler.

Tavsiyenize uydum bu kafesten sipariş ettim ilginize çok teşekkür ederim

Son düzenleme:
Çok yerinde bir tercih yapmışsınız. Belirttiğim kafeste bir adet de akıllı yemlik kapısı mevcut. Akıllı yemlik de alıp, kuşlarınızı ona alıştırırsanız çok rahat edersiniz.
Güzel günlerde kullanın.

8294ed9ccee74c2df6a14c46888d5fc8.jpg

07caa78a18e117a7e851cfa83e0c3536.jpg

716798e8daaf15accc2e230684a81d52.jpg

Tavsiyelerinize uyup yeni kafese geçtim herkese selamlar ve teşekkürler

Kısa surede yumurtasını gorursunuz inşallah. Kafes ile ilgili bir şey sormak istiyorum. Kafesin akıllı yemlik kapısı var mi?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Evet akıllı yemlik kapısı da var, çok teşekkür ederim dilekleriniz için

Kafes tel kalitesi nasıl ? Ben de bunun gibi ya da cifthane kafes almak istiyorum eni 80 cm olanlardan. Bunun ustune kat olarak ilave kafes konuyor sanırım.

Bi tek eksiğin olmuş.
Keşke plastik folluklu yuvalıkla başlasaydın.

Temizliği çok pratik oluyor.

Yedek folluk alıp.
Kirlendikçe kuşları , yavruları rahatsız etmeden hızlıca
Temizlik oluyor

Kafes tel kalitesi nasıl ? Ben de bunun gibi ya da cifthane kafes almak istiyorum eni 80 cm olanlardan. Bunun ustune kat olarak ilave kafes konuyor sanırım.

Kafes dün elime geçti yanlış bir bilgi vermek istemem tel kalitesiyle ilgili evet ilave olabiliyor üst kat

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:12 -->-> Daha önceki mesaj 22:08 --

Bi tek eksiğin olmuş.
Keşke plastik folluklu yuvalıkla başlasaydın.

Temizliği çok pratik oluyor.

Yedek folluk alıp.
Kirlendikçe kuşları , yavruları rahatsız etmeden hızlıca
Temizlik oluyor
Aslında folluk plastik sanırım fotoğrafta değişik çıkmış ilk defa kullanıyorum hayırlısı bakalım

Anladım tesekkur ederim. İlerleyen günlerde kullandikca olumlu olumsuz fikir verebilirseniz alıp almama konusunda karar verebilirim.

Şu kafesin yatay tellisi olsa ne kadar güzel olacak ama yapmıyorlar neden yapmıyorlar anlamıyorum hep dikey telli var.

Geri