petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hazmedilmemiş dışkı sorunu ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Arkadasim tarafından 4 Mart 2015 başlatılmıştır.

1. Arkadasim

Arkadasim New Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar dün farkettim kuşum yediği yemin bir kısmını hazmetmiş bir kısmını Hazmetmemiş.Hazmedilmemiş 3 4 tane darı halinde var .Yerken dikkat ediyorum yemleri kırıyor ama benim farketmedigim galiba bazılarını kırmadan yutuyor bu neden kaynaklanıyor bilgisi olan varmı acaba kafeste kuş kumu var ve kuş bunu yiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Hiçkimsenin fikri yokmu?

2. Emrehan DİLEKÇİ

Emrehan DİLEKÇİ Active Member

Beğenileri:
    1
    İyi Günler;

Lütfen konunuza bir fotoğraf ekleyiniz, dışkıya teşhis için dışkıyı görmemiz şarttır,

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

#2 Emrehan DİLEKÇİ, 4 Mart 2015
    Son düzenleme: 4 Mart 2015
  3. korkmaz256

korkmaz256 New Member

Beğenileri:
    0
    böle olur kum veriyorsan olmaması lazım iyi bir marka kum al kötü kum fayda etmeye bilir... dışkıda yemler bir sorun değil sorun yaratmaz bana göre korkmana gerek yok...

Sayfayı Paylaş