Karadeniz Pet

Hazmedilmemiş dışkı sorunu ?

Arkadasim

Yeni Üye
Arkadaşlar dün farkettim kuşum yediği yemin bir kısmını hazmetmiş bir kısmını Hazmetmemiş.Hazmedilmemiş 3 4 tane darı halinde var .Yerken dikkat ediyorum yemleri kırıyor ama benim farketmedigim galiba bazılarını kırmadan yutuyor bu neden kaynaklanıyor bilgisi olan varmı acaba kafeste kuş kumu var ve kuş bunu yiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Hiçkimsenin fikri yokmu?

İyi Günler;

Lütfen konunuza bir fotoğraf ekleyiniz, dışkıya teşhis için dışkıyı görmemiz şarttır,

İlginize Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz...

Son düzenleme:
Arkadaşlar dün farkettim kuşum yediği yemin bir kısmını hazmetmiş bir kısmını Hazmetmemiş.Hazmedilmemiş 3 4 tane darı halinde var .Yerken dikkat ediyorum yemleri kırıyor ama benim farketmedigim galiba bazılarını kırmadan yutuyor bu neden kaynaklanıyor bilgisi olan varmı acaba kafeste kuş kumu var ve kuş bunu yiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:31 -->-> Daha önceki mesaj 10:55 --

Hiçkimsenin fikri yokmu?

böle olur kum veriyorsan olmaması lazım iyi bir marka kum al kötü kum fayda etmeye bilir... dışkıda yemler bir sorun değil sorun yaratmaz bana göre korkmana gerek yok...

Geri