Karadeniz Pet

Heder oldu erkek

• Konbuyu başlatan Mert AKSOY
  • Başlangıç tarihi
M

Mert AKSOY

Guest
Abilerim, ablalarim ben bu disilerden ne cektim.

https://www.youtube.com/watch?v=RlamHUIRyGk&feature=youtube_gdata_

Kusura bakmayin goruntu kalitesi pek iyi degil, biraz uzaktan cekmek zorunda kaldim ve zoomladim o yuzden bozuldu. Erkek 10 disi 9 aylik filan, sanirim disinin ceresi kahvelesmeye basladi ya da ben hayal gormeye basladim. Yorumlariniz bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Yardim lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Kimse iplemiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Yardim eden yok

Moderatör tarafında düzenlendi:
Abilerim, ablalarim ben bu disilerden ne cektim.

https://www.youtube.com/watch?v=RlamHUIRyGk&feature=youtube_gdata_

Kusura bakmayin goruntu kalitesi pek iyi degil, biraz uzaktan cekmek zorunda kaldim ve zoomladim o yuzden bozuldu. Erkek 10 disi 9 aylik filan, sanirim disinin ceresi kahvelesmeye basladi ya da ben hayal gormeye basladim. Yorumlariniz bekliyorum

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:59 -->-> Daha önceki mesaj 22:49 --

Yardim lutfen

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:07 -->-> Daha önceki mesaj 22:59 --

Kimse iplemiyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:07 --

Yardim eden yok

bu dişiler böyle keyfi gelirse çiftleşecek erkek ne yaparsa yapsın

Hakkat valla :D Erkek heder oldu, disi her isi yapiyor ama is ciftlesmeye gelince yoo. Ben bunlari anlamiyom yav.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:24 -->-> Daha önceki mesaj 00:23 --

Videoyu izlemenizi tavsige ederim arkadaslar, cok da uzun bir sey degil zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:07 -->-> Daha önceki mesaj 00:24 --

Kimse bakmıyor.

eneğm o neydi öyle tekvando boks herbişey vardı :D oy oy

aynı durum bendede vardı :) dişi yuvada hazırlıgını tamamladıktan sonra çifleşti benimkiler.bekle derim ben. dişinin yuva hazırlıgını yapıp yapmadıgını anlamak ıstersen . benım yaptıgım gıbı 2-3 tane kagıd kes 1cm *5cm boyutlarında yuvaya at. benım dişi kusum direk kagıtları yuvanın dısına atmıstı.2 hafta sonrada yumurtladı.eğerki kagıt felan dısarı atarsa .yuva hazırlıgı bıtınce cıftlescektır.Cevabını beklıorum yanı sonucu :)

Evet benimki de talas parcalarinin bazılarını ddışarıya atıyor :) İnşallah hocam , çok heves ettim valla :D

Geri