Karadeniz Pet

Hediye kuşlarımın ırk ve yaşı yardım

Özcan CESUR

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar kuşlar hediye geldi arkadaşım ilgilenememiş bana verdi yakında yumurtalarlar diyor ama bana biraz yavru gibi geldi kuşlar yorumlarınızı bekliyorum tecrübeli ustalardan ve ırk konusu çekoslovak dedi ama.

Son düzenleme:
resimler eklendi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:54 -->-> Daha önceki mesaj 18:53 --

Gorunurde resim yok

resim eklendi

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:55 -->-> Daha önceki mesaj 18:54 --

Gorunurde resim yok

kuşların resmini atarsan daha iyi olur

resim eklendi

bu kuşlar daha yavru yumurtlamasını bekleme arkadaşım daha kafa çizgilerinden belli yavru olduğu.

kuşlar yavru daha 3-4 aylık arası ikiside sarı biraz daha büyük beyaz daha küçük birde tahminen ırkı çekoslavak. o değilde beyaz kuşun gözlerinde iris çıkmış arın çizgileri daha silinmemiş :)

Son düzenleme:
3-4 aylık alnındaki çizgiler hala geçmemiş

Son düzenleme:
daha yavru gözlerinin büyüklüğünden ve alnındaki çizgilerinin belirginliğinden anlayabilirdin :) ayrıca bunların ikiside erkek saarının burnunu çok göremedim hangi renk ?

msj dikkatli okursanız yavru mu değilmi erkekmi dişimi diye sormadım,
yavru olduklarını zaten tahmin ediyorum hediye eden arkadaşımın gözlemlerine istinaden bunu sorma gereği duydum uzman arkadaşlardan resimlere bakarak ırk tahmini kaç aylık olduklarını öğremek istiyorum.
cinsiyet olarak sarı dişi beyaz erkek zaten .

kuşlar yavru daha 3-4 aylık arası ikiside sarı biraz daha büyük beyaz daha küçük birde tahminen ırkı çekoslavak. o değilde beyaz kuşun gözlerinde iris çıkmış arın çizgileri daha silinmemiş :)

yorumunuz için teşekür ederim en yararlı yorum oldu benim için.

Masallah gayet guzel bir hediye gelmis..ama kim sectiyse begendim renk tonlarini..Yavru olmalari da iyi olmus..Damizlik boyutuna ulasana kadar tam anlamiyla es olurlar..Bence yavru almak istiyorsan yaza dogru yuvaligi tak..Bu kuslarin gelecegi parlak :)

Son düzenleme:
Geri