petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hediye Mama Kampanyası

Konusu 'Duyurular' forumundadır ve muhabbetkusu tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Değerli üyelerimiz öncelikle hepinize merhabalar,

Sizlerinde bildiği üzere sitemiz üzerinden her ay düzenli bir şekilde mama satışı yapmaktayız. Mama satış konularımıza göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederiz sağolun Allah razı olsun.

Site Yönetimi olarak bir karar aldık ve bu kararı bundan sonraki mama satışlarımızda uygulayacağız inşAllah. Almış olduğumuz karar doğrultusunda bundan sonraki mama satışlarımızda aylık max. 20 paket satış yapılacak ve her 20 paketlik satışın ardından 1 paket 500 gramlık mama çekilişle kazanan kişiye hediye edilecek ( kargo ücreti alıcıya ait olmak koşuluyla )

Çekiliş düzenleneceği vakit gerekli bilgilendirme yapılacaktır.

Saygılarımızla.

2. dante25

dante25 Member

Beğenileri:
    0
    Çekilişe kimler nasıl katılacak?

3. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    1 paket az değilmi :)

4. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Mama yerine aylık yavru bir kuş hediye edilse veya 2-3 ayda bir damızlık yavru çift hediye edilse daha makbule geçer sanırım .:)

5. Orkun Yener

nane verselerde uyar sana:):):):):)

6. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yok nane akşamına kuruyor naneye alışkın yavru verilirse kazanana bence daha ideal . Mama çok kuru kalıyor çünkü. :)

7. Orkun Yener

1 aylık erkek yavru verselerde harıka olurdu:) 20 paketıde alan ben olurdum herhalde...haha :)

8. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Çekilişe sadece Gümüş, Altın ve Platin Üyeler katılabilecekler. Çekilişe katılım Mayıs ayının ilk haftasında gerçekleşecek.

9. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Haydi hayırlısı bakalım , diğer üyeler ne olacak ya ?

10. yolgezer

yolgezer Member

Beğenileri:
    1
    Bu şekilde ki bir ayrımı doğru bulmuyorum ! O zaman diğer üyeler siteden ayrılsın mı ? Kişisel fikrim ya herkes dahil edilmeli yada hiç verilmemesi yönünde.

Sevgiler Saygılar

11. ErcumentaL

Bence de Ayrım olmasaydı Daha iyi Olurdu. Ama Bir de şöyle düşünmek lazım. Adamlar Bu kadar emek vermiş. 1000 lerce mesajları olmuş. Gidipte 3-5 mesajı olan birine hediye vermek de diğer üyeleri üzer :)

Hayırlısı. Kimsenin yarım kilo mama peşinde oldugundan değilde, sadece ayrım sözkonusu oldugundan içerlerndiğini düşünüyorum...

12. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    yeni üye olupta gayet aktif olan arkadaşlar da var sitede..

13. ömer duran yagar

yolgezerınde dedıgı gıbı o zaman bız ayrılalım bıldıgınız ayrımcılık bu

14. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ayrım olmamış, mesaj sınırını anlayabilirim ama bu bence de olmamış. Şu cümle ile bir çelişki var sanki: FORUM İÇERİSİNDE HERKES AYNI EŞİT DÜZEYDEDİR.. KİMSE KİMSEDEN ÜSTÜN DEĞİLDİR.. BU RÜTBELENDİRME SİSTEMİ SADECE ÜYELER ARASINDA RENKLİ BİR GÖRÜNTÜ ORTAYA ÇIKMASI ADINA GERÇEKLEŞTİRİLMİŞ OLAN BİR SİSTEMDİR..

15. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Aynen katılıyorum size ama şunu da atlamamak gerekli ; bazı arkadaşlar sırf rütbe atalayabilmek için mesaj ve konu kasıyor. Bazen dikkatimi çekiyor 30 günde 500-600 mesaj yazmış .:D Ben yaklaşık 7-8 aydır bu forumdayım toplam mesajım 1 ay üye olan kişiden düşük . Bu tip kişilere de hediye verilirse o zaman eski toprağa ayrım ve haksızlık olmuyor mu, olaya bir de empati kurarak bakmak gerekli . Ben de ayrım olmamasından yanayım ama bazı kişiler için maalesef bu gerekli...

16. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Örneğin ben gümüş üyeyim yarışmaya katılamıyorum. Ki önemli mama benim için önemli de değil ama bu yarışmaya katılmak ben ve benim gibi üyelerin hakkıdır diye düşünüyorum. Üyelik tarihime ve aktif olma durumuma bakılırsa bu ortada. Ayrıca bende istesem 2013 hazirandan beri binlerce mesaj yazabilirdim. Bazı kişiler için gerekli olabilir ama bu ben ve benim gibi üyelere büyük haksızlık olur.

17. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Haklısınız ben de size katılıyorum ama siz benim dediğimi anlamadınız galiba. :) Bazı rütbedekiler için bu gerekli aslında konu mama filan değil daha büyük ödüller olsa inan daha fazla tepki çekerdi . Ama yılda bir kez böyle organizasyon yapılırsa bu tip tepkiler alması kaçınılmaz olacak . Bu denli büyük bir forumda da bu kadar küçük hediye ve yıl da bir kez düzenlenen bir organizasyonun olması çok garip doğrusu.!!! Görende forumun boğaz tokluğuna işletildiğini sanacak.

18. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Ben dediğinizi anladım :) Tepkim size değildi zaten , bildirim gelsin diye alıntı yaptım. Bunlar küçük ama dikkat edilmesi gereken şeyler. Umarım düzelir.

19. Özgür

Özgür Guest

Her satışa "hayırlı satışlar", "güzelmiş", "yeni fotoğraf ekler misiniz ?" vb. yazanlar boşuna değilmiş.
    Dediğiniz gibi ; diğer üyeler yolcu edilsin.

Sayfayı Paylaş