Karadeniz Pet

Help

Adanali

Meraklı Üye
Arkadaşlar benim kuşlar kafesın aşagısına inip kendi dışkılarını ve altına serdiğim kagıdı yiyorlar eşelemeye çalısıyorlar nedeni neden olabilir yardımcı olurmusunuz ? Ne yapmalıyım ?

benim bi çift kuşumda gazete kağıdını yiyor neden öle yapıyorlar?

kuşçuya git tel iste alta takılıo kuş alttakileri yiyemio

dişi kuş gazete kağıdını dediğiniz şekilde yapıyor ise yuvalık takın ve yavrulara hazır olun :)

evet dişi kuş kopartıp kopartıp atıyor ama daha ufaklar yavru için erken değil mi daha dişi 6 erkek 7 aylık

ızgara gibi bişe yapmam gerek bunlara yoksa allah korusun zehirlenecekler bi an önce terketmeleri gerek böyle şeyleri

yuvalıgı takılıyken dişi kuş içine girip cıkıyordu ama erkek hiç girmedi korkuyor mu nedense hiç girdigini görmedim :) bende cıkarttım yuvalıgı biraz görmezlerse belki tekrar takınca girerler diye ama dedigim gibi yavru yapmaya daha erken degilmi ?*

6-7 ay erken denemez. yuvalığı takabilirsiniz..

peki o zaman teşekkür ederim mehmet bey ama erkek hiç girmiyor içeri dişi giriyor ama erkekte tık yok kızıştırıcı aldım bakalım onun farkını görebilecekmiyim :)

olabilir dişiler yavalığa pek girdirmez diye biliyorum ama emin değilim benim erkekte arada dişiyi çağırmak için giriyor

hmen yuvalıgı takıyorum ve altına telle ızgara yapıyorum teşekkür ederm degerli bilgileriniz için arkadaslar

bakalım dostum dişi biraz huysuz ama erkek yola getirir inşallah hayırlısı :)

benim dişide 5 aylık 1.5 aylıken aldım aldıgımda gagası siyahtı ve alın çizgileri vardı sindi çizgiler silindi siyahlık gitti ama 5 aylık erken deilmi yuvalık için kuşlarımda çok güzel eş tuttular birbirlerine yem veriorlar taksammı yuvalığı 1 2 ay daha beklesemmi

Geri