petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Hem çiftleştirmek hem alıştırmak

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve yasar7878 tarafından 22 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. yasar7878
    Gizli

yasar7878 Guest

Hem çifleştirip hem bana alışmaları için bir yol var mıdır ? Çiftleştirip konuşturmayı istiyorum

2. yasar7878
    Gizli

yasar7878 Guest

Fikriniz nedir ?

3. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Evcilleştiriyim derken çiftleşmelerini engellersin.Çiftleştiriyim derken evcilleştirmelerini engellersin yani zor değil imkansız.(ki bu 2 sininde sonucunu alamazsın.)

Bu yüzden tek adet bakıyor evcilleştirenler.

4. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    anca şöyle olur 1 erkek kuş alırsın onunla 1 yıl falan gecirirsin sana iyice alışır sonra dişi bi kuş alırsın erkek sana alıskın olur hemde çiftleşirler erkek geldikce dişide sana gelicektir gibime geliyor ama emin deiğilim hiç denemedim :)

5. yasar7878
    Gizli

yasar7878 Guest

Hiç olmadığım kadar kararsızım ama konuşturmayı çok istiyorum onun için Büyüyene kadar tek bakıp sonra eş alsam olur mu ?

6. Sinan Özen
    Gizli

olur tabiki neden olmasın bu durumda öyle yapmalısınız zaten

7. yasar7878
    Gizli

yasar7878 Guest

Pet shoplar konuşan muhabbet kuşlarını alıyorlarmı iyi bir fiyata örn 70 -80

8. Numan Küçük
    Gizli

ONlar için konusan konusmayan onemli değil. Konusmayi ogrettikten sonra satmaz insan onu zaten ya :)

9. yasar7878
    Gizli

yasar7878 Guest

Orası öyle tabi , onu ölene kadar beslerim fakat yanına dişi alırsam konuşmamaya başlar

10. Sinan Özen
    Gizli

Birini tercih edeceksin o zaman kardeşim ama petshoplarda en süper kuşa bile en fazla 10-15 tl veriliyor

Sayfayı Paylaş